kam kráčaš.. čo tam bude? zimná náladovka II cez hory... vzdialený.. pri odpočinku ostrovček z Klinu misa lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
stovežatá? adamac 2015-04-15 16:57:23
taký mobil by chcel a aj svetelné podmienky..
 
adamac
vyparádené II adamac 2015-04-15 14:22:23
Rasťo,skoro si uhádol,že čo som chcel tým experimentom znázorniť...Ja som chcel vytvoriť atmosféru prichádzajúcej púštnej búrky,ale na zimnom hrebeni MF ..Asi je to nezmysel ..Ak sa to aspoň trochu podarilo,tak som rád..
 
adamac
vyparádené II adamac 2015-04-15 14:15:19
Vďaka Alex..
 
adamac
vyparádené II adamac 2015-04-15 14:14:55
ďakujem..
 
adamac
turista II adamac 2015-04-14 19:54:08
ďakujem Mat...
 
adamac
turista II adamac 2015-04-14 19:53:43
ďakujem..
 
adamac
Svitanie v raji adamac 2015-04-14 18:35:22
pekné hory i foto..
 
adamac
vyparádené.. adamac 2015-04-13 20:28:42
ďakujem Mat..
 
adamac
vyparádené.. adamac 2015-04-13 20:28:25
ďakujem Walde..
 
adamac
vyparádené.. adamac 2015-04-13 20:27:55
vďaka..
 
adamac
Prímorská I. adamac 2015-04-10 17:56:56
táto sa mi viac páči,ako včerajšia..
 
adamac
nezbedník.. adamac 2015-04-10 06:15:51
vďaka Patrik..
 
adamac
Večer pod Stohom II adamac 2015-04-09 19:06:06
pekná atmosféra i svetlo..O kompe sa už hovorilo..
 
adamac
...Pod Priečnym sedlom... adamac 2015-04-09 17:14:30
ja som tam bol 10.3 a bolo menej snehu..
 
adamac
Zelený svet adamac 2015-04-09 17:03:35
veľmi sa mi páči popredie..Ja by možno skúsil zrezať tie stromy cca 3cm,ale to je môj pocit,ktorý nič nemení na kvalite fotky..
 
adamac
Škvrnáč brestovcový /prvý 2015/ adamac 2015-04-09 16:58:40
super úlovok..Foto aj dobrým popisom pre nás neznalých..
 
adamac
veľkonočný západ slnka adamac 2015-04-09 16:55:19
peknú atmosféru si vystihol..Super náladovka..
 
adamac
Svinica adamac 2015-04-09 16:52:25
tam sa bojím ísť aj keď není sneh,ale za tieto pohľady by to stálo..
 
adamac
Bobria hrádza adamac 2015-04-09 16:51:07
príjemne sa na to pozerá
 
adamac
kone adamac 2015-04-08 15:06:12
tajomná atmosféra tomu fotu dodáva grady..Pekné..
 
Stránok 94 z 229
1 2 ... 92 93 94 95 96 ... 228 229