kam kráčaš.. čo tam bude? zimná náladovka II cez hory... vzdialený.. pri odpočinku ostrovček z Klinu misa lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Gloomy adamac 2015-04-20 09:52:55
mal si zväčšiť vtáka a bolo by to vyzeralo ako súboj z greckých báji..Teraz už vážne,foto sa mi páči..Tonalita je pristane..
 
adamac
na jarnom slniečku adamac 2015-04-20 09:49:02
pekné použité svetlo= veľmi pekné foto..
 
adamac
Selfie adamac 2015-04-20 09:40:12
tak to nemá chybu..super...
 
adamac
... adamac 2015-04-18 14:27:54
má to myšlienku..pekné..
 
adamac
mesačný svit adamac 2015-04-18 14:23:00
Uuf..Neskutočný bokeh...Super..
 
adamac
pán starosta adamac 2015-04-18 14:14:14
asi si mu zaplatil za fotenie,keď vyzerá tak spokojný
 
adamac
... západ v žiari ohňa II. ... adamac 2015-04-18 14:11:05
pekná atmosféra i foto..
 
adamac
Germína adamac 2015-04-18 14:10:24
na prvý pokus to máš pekné...
 
adamac
zamračené.. adamac 2015-04-17 21:56:38
vďaka Robo...
 
adamac
zamračené.. adamac 2015-04-17 15:27:31
zabudol som dodať,že tu zasvietilo slnko na hrebeň,ale čb úpravou som chcel zvýrazniť pochmúrnosť toho počasia a hlavne ,aby bolo menej vidieť zničené lesy nad Smokovcom..
 
adamac
zamračené.. adamac 2015-04-17 14:06:22
na ten deň predpovedali viaceré meteorologické stanice inverzné počasie,aj zahraničné ,tak som sa vybral na Slavkáč..Lenže,čím som išiel vyššie,tak tým bola menšia viditeľnosť..Keď už bola nad Nosom cca 10m,tak som to otočil spiatky..Záber je už na ceste spiatky.Slnko sa dostávalo spod nadvlády oblakov,až keď som bol V St.Smokovci..Čo už..
Máš pravdu..
 
adamac
Pod dáždnikom úsmev číha adamac 2015-04-17 13:23:27
názov , popis i úsmev,ako aj prevod sa hodia k fotu..
 
adamac
vyparádené II adamac 2015-04-17 07:23:04
stiahol som svetlo,ale asi to bolo málo..Ker bol na druhej strane,tak som ho radšej zmizikoval...Vďaka Patrik za zastavenie..
 
adamac
Veľká Studená dolina adamac 2015-04-16 22:02:20
presne tak..Vďaka...
 
adamac
Žilina v mrakoch adamac 2015-04-16 21:21:33
foto je smerom na KIU a MF..Skúsil som trocha stiahnuť svetlo a pridať teplej farby,tak neviem,či sa Ti to bude pozdávať..
 
adamac
Veľká Studená dolina adamac 2015-04-16 21:04:42
niekedy to vyjde,vďaka Walde...
 
adamac
Veľká Studená dolina adamac 2015-04-16 21:03:52
Vďaka Robo..
 
adamac
Čínsky múr adamac 2015-04-16 16:56:41
pekný orez..
 
adamac
Čínsky múr adamac 2015-04-16 16:12:23
Gratulujem Walde k foto dňa..Pd 22156 zo zimným pohľadom bol ťažký super..
 
adamac
stovežatá? adamac 2015-04-15 19:23:23
tiež som mal Nokiu,ale stratil som ju na Choči..Ale takto dobre nefotila,ako Tvoja..Asi to bude tým,že Tvoja má lepšieho majiteľa a fotografa..
 
Stránok 93 z 229
1 2 ... 91 92 93 94 95 ... 228 229