viacručná žena... kam kráčaš.. ženy a kríž cez hory... ostrovček zimná náladovka II z Klinu misa lúče III pri odpočinku
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Za Krakovanským humnom II adamac 2015-05-07 20:49:34
super obloha i svetlo..
 
adamac
Jar na hriňovských lazoch adamac 2015-05-07 20:47:36
tá cesta tomu dala grady..
 
adamac
Biely koberec adamac 2015-05-07 20:41:07
rozmýšľal som ,či by nebolo vhodné urobiť orez alebo by stačili v tej hornej časti stiahnuť lokálne svetlo..
 
adamac
... adamac 2015-05-07 12:51:16
srdečná vďaka...
 
adamac
... adamac 2015-05-07 12:50:57
ďakujem..
 
adamac
... adamac 2015-05-07 12:50:41
Alex,máš pravdu,že by to bola čistejšia kompozícia a pritom by to nebolo veľa práce..
Viď dole..
Nechal som to tak,ako to bolo v reále..Ako to veľa krát nechávajú aj iní..
 
adamac
Kysucká Lúčka adamac 2015-05-06 13:54:48
tipujem na Bystrickú dolinu...
 
adamac
Ranná adamac 2015-05-05 19:41:52
svetlo,hmla i prevod Ti pekne skryli polom v lese...
 
adamac
20 adamac 2015-05-05 15:26:03
tam kde som bol ja bolo trošku zostatkovej hmly a aj slabý prízemný mrázik,ale zore bolo svetlé..Tiež sme čakali po sobotňajšom daždi,žeby mohli trošku popriať svetelné podmienky..Možno na budúce..
 
adamac
20 adamac 2015-05-05 15:17:08
to asi není z poslednej nedele? Takáto atmosféra je super i foto..
 
adamac
ráno na Kysuciach.. adamac 2015-05-05 15:07:08
 
adamac
*jablonka* adamac 2015-05-05 10:51:18
skúsil by to bez tých rohov..Asi takto..
 
adamac
ráno na Kysuciach.. adamac 2015-05-04 22:22:05
vďaka...
 
adamac
Kolesá života adamac 2015-05-04 17:33:56
má to myšlienku i prevod je dobrý..
 
adamac
podvečer na Kysuciach.. adamac 2015-05-03 03:08:19
vďaka...
 
adamac
podvečer na Kysuciach.. adamac 2015-04-30 19:42:34
máš pravdu..Nevšimol som si to...Musím si lepšie vyčistiť okuliare..
 
adamac
in the flowers :) adamac 2015-04-30 19:31:16
krásna modelka i foto..
 
adamac
Liptov adamac 2015-04-30 19:29:27
mne sa páči rôzna farba poli a k tomu ešte s Kriváňom..
 
adamac
podvečer na Kysuciach.. adamac 2015-04-30 12:44:56
ale zničená ťažbou dreva,ako aj dopravnými prostriedkami ..Vidno to aj na tomto poli..Chodia si kade chcú..Ak je koľaj hlbšia,tak urobia ďalšiu..
 
adamac
tatry adamac 2015-04-29 21:52:11
krásne svetlo v štítoch,k tomu dole hmla...No super..
 
Stránok 91 z 229
1 2 ... 89 90 91 92 93 ... 228 229