lúče III z Klinu cez hory... misa ženy a kríž viacručná žena... ostrovček čo tam bude? vzdialený.. zimná náladovka II
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
nad dolinou adamac 2015-05-23 17:55:24
Vďaka...
 
adamac
nad dolinou adamac 2015-05-23 17:54:57
Vďaka...
 
adamac
nad dolinou adamac 2015-05-23 17:54:28
Vďaka..
 
adamac
nad dolinou adamac 2015-05-23 17:54:02
Vďaka..
 
adamac
jar za domom VII. adamac 2015-05-23 12:51:35
je to pekné dynamické s tými mrakmi...
 
adamac
Lenka adamac 2015-05-23 12:47:42
pekný úsmev i prevod je dobrý...
 
adamac
Budínsky hrad adamac 2015-05-23 07:35:22
super...
 
adamac
Jarná adamac 2015-05-22 19:58:21
mne by sa pozdával aj formát 4:3 bez toho ľavého kríku...Neviem ako Tebe...?
 
adamac
Považský hrad adamac 2015-05-21 16:14:34
Alex,keďže poznám troška Tvoju tvorbu,tak by som si myslel,že aj tá predošlá s troška uletenými farbami by sa Ti mohla pozdávať ..Veru,žiadne mraky sa nepritiahli nad hrad...Možno nabudúce
 
adamac
. adamac 2015-05-20 21:34:41
jemné a veľmi pekné..
 
adamac
Jarné Strážovské Vrchy adamac 2015-05-20 21:32:32
to je asi mimo značky..? Keď som bol nedávno na Rohatej skale a tento pohľad som nevidel,alebo som ho prehliadol..
 
adamac
Podskalský Roháč adamac 2015-05-18 20:57:40
možno o týždeň skôr by tam bolo ešte viac zakvitnuté..
 
adamac
Podskalský Roháč adamac 2015-05-18 20:02:57
svetelné podmienky sú občas lotéria..Hlavne, keď to nemáš pod nosom a musíš tam ísť spojom ..
 
adamac
Mraznica IV adamac 2015-05-15 21:53:12
ďakujem...
 
adamac
Pohoda, klídek a horský tabáček adamac 2015-05-15 20:35:51
foto ma zaujímavú atmosféru,ale skúsil by ubrať z oblohy,aby tá atmosféra viac vynikla..
Možno takto,ako pridám,alebo aj viac..
 
adamac
Mraznica III adamac 2015-05-14 14:36:22
Rasťo,tak to by bola drahá fotka,keby mal kúpiť do výbavy aj koníka...A ešte neviem,ako by ho previezol vlakom na východisko tejto túry.. Máš pravdu,že by sa tam niečo hodilo..Mohli by byť aj ovečky alebo kravičky,ale nič také v tej oblasti som nevidel..
 
adamac
Mraznica adamac 2015-05-13 10:14:40
ale takáto veľká, by sa mi nevošla do kuchyne.. Dík..
 
adamac
Mraznica adamac 2015-05-11 22:05:42
už sa tá hmla rozplývala ,ale ešte tam boli mierne náznaky..Vďaka..
 
adamac
... adamac 2015-05-07 20:54:12
srdečná vďaka..
 
adamac
... adamac 2015-05-07 20:53:25
dík..
 
Stránok 90 z 229
1 2 ... 88 89 90 91 92 ... 228 229