ostrovček zimná náladovka II lúče III viacručná žena... pri odpočinku vzdialený.. ženy a kríž cez hory... z Klinu kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Dražovské kulisy... adamac 2015-06-03 07:03:39
ak môžem,tak by to skúsil bez toho pravého kameňa..Asi takto..
Neviem,či by to spĺňalo Tvoju predstavu...
 
adamac
na paši... adamac 2015-06-02 13:29:21
 
adamac
Úplaz... adamac 2015-06-02 13:28:34
Vďaka...
 
adamac
... budem krstná mama :o) adamac 2015-06-02 08:34:27
super moment...Na Tvojom palci?
 
adamac
večerné cvakanie pod obrami adamac 2015-06-01 22:01:20
super atmosféra...
 
adamac
Talk..I'm listening.. adamac 2015-06-01 22:00:27
pekne kontrastný prevod...
 
adamac
... adamac 2015-06-01 20:38:24
neubehlo ani 5 sekúnd a už som nemohol editovať príspevok...Ešteže Tebe sa to podarilo,tak dobré odfotiť..
V predchádzajúcom príspevku malo byť : nepodarilo zachytiť toho pravého:
 
adamac
... adamac 2015-06-01 20:35:08
aj keď sa Ti nepodarilo toho pravého,ale aj tak je to zaujímavé...
 
adamac
buď svetlo... adamac 2015-06-01 20:31:30
zaujímavé foto..Čo dokáže vytvoriť svetlo..
 
adamac
Návrat z rybačky ... adamac 2015-05-29 06:11:44
zaujímavá úprava..Možná varianta by mohla byť bez oblohy..Viď dole....
 
adamac
... adamac 2015-05-28 19:29:35
Vďaka...
 
adamac
Jar na Osturnianskych lúkach.. adamac 2015-05-28 14:06:08
také výhľady i foto potešia..
 
adamac
... adamac 2015-05-28 09:09:17
 
adamac
... adamac 2015-05-28 09:09:03
Rasťo máš pozorné oko..Mojim dioptrickým očiam to ušlo...Dobrá správa je,že to není špinka na snímači,keďže som si pozrel ďalšie fotky z toho dňa a tam to už není..Vďaka za pristavenie...
 
adamac
strach.. adamac 2015-05-27 19:47:03
nemôžeme všetkému rozumieť ...Ja by som tam nič nehľadal...
 
adamac
strach.. adamac 2015-05-27 19:44:22
možno by to Mat urobil,ale našťastie tam nebol..
 
adamac
strach.. adamac 2015-05-27 19:42:46
keby to boli kravičky,tak to by nebol problém skúsiť ich upútať...Ale pri týchto býčkoch-býkoch som mal obavy,aby si ma priveľa nevšímali..Však ani pri tom prvom z prava není príliš vidieť,ktorým smerom pozerá..Pri viacerých zvieratách nemáš istotu,že budú spolupracovať pri fotení ..Je to momentka..
 
adamac
ako pekne voniaš.. adamac 2015-05-27 19:35:48
a ani mučiť sme ho nemuseli
 
adamac
Jarné pohľady... adamac 2015-05-27 15:35:27
pri tom s tromi pukmi sa dá použiť formát 4:3,ktorí tu niektorí užívatelia nemajú v obľube..
 
adamac
Jarné pohľady... adamac 2015-05-27 15:24:21
keďže dúmate nad možnosťami,tak aj ja Vám pridám dva ďalšie...
 
Stránok 88 z 229
1 2 ... 86 87 88 89 90 ... 228 229