ženy a kríž ostrovček viacručná žena... misa zimná náladovka II vzdialený.. lúče III cez hory... pri odpočinku kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
..-. adamac 2015-06-28 21:43:19
tam vzadu už je koniec poľa,čo stál za zábery...Ono je dosť dlhé,ale keďže tam není oblohy,tak sa to tak nezdá ..Pri tomto zábere sprava som musel dať do záberu aj kúsok vedľajšieho poľa,čo není tiež zaujímavé,aby dodržal trocha kompozíciu..To je v pohode,keďže nevieš ako to bolo,tak si vyjadril svoj názor..
 
adamac
Pred búrkou... adamac 2015-06-28 17:17:41
Keď som tam bol pred dvoma rokmi,tak ešte nemala chatka okenice..
Viď:
 
adamac
výhľad adamac 2015-06-28 16:23:30
len sa tam vrátiť ,keď budú krajšie výhľady ..Isto tam bolo pekne,aj keď počasie neprialo výhľadom..
 
adamac
..-. adamac 2015-06-28 11:56:11
pozadie bolo nezaujímavé a rušivé,preto som zvolil tento pohľad ,kde som zachytil len línie tohto poľa..
Vďaka za názor..
 
adamac
Pekne vítam... adamac 2015-06-27 19:05:46
je to veľmi pekný záber,zachytil si kočky v správnom v čase...Možno by dal ten stromček preč,ale to nič nemení na kvalite záberu...Včera som nechcel ovplyvňovať Váš súboj o foto dňa,tak preto až dnes koment..
 
adamac
Lúče adamac 2015-06-22 09:20:04
riadne dramatická atmosféra...
 
adamac
Po daždi adamac 2015-06-22 09:15:52
my sme ho včera videli až zo zjazdovky pri schádzaní na Starý dvor...
 
adamac
tajomná... adamac 2015-06-19 21:49:21
zaujímavé spracovanie-foto...
 
adamac
...v uličkách... adamac 2015-06-19 18:44:15
to už som nechal na Teba.. Stáva sa ,že občas fotíme v nesprávnom čase a ešte ,keď je to bez filtra,tak potom je obloha zlá,tak ako je na tomto zábere...Tak ešte jedna z troškou oblohy ..
 
adamac
...v uličkách... adamac 2015-06-18 21:58:10
skúsil by to bez tej oblohy...
 
adamac
Podšíp adamac 2015-06-17 06:24:43
ešte v infra úprave ,ktorú urobil Matwey..
 
adamac
v ústrety... adamac 2015-06-15 21:51:07
Vďaka...
 
adamac
v ústrety... adamac 2015-06-15 18:46:52
Vďaka...
 
adamac
amazonka:) adamac 2015-06-15 18:39:44
krásne farby i kresba...
 
adamac
--Frozen Structure-- adamac 2015-06-15 10:03:27
super...
 
adamac
...tu som šéf ja! adamac 2015-06-15 10:01:27
si mu išiel do revíru ?
 
adamac
na lúkach..II adamac 2015-06-11 20:20:55
je to tak..Dik ...
 
adamac
na lúkach..II adamac 2015-06-11 20:20:16
Rasťo,pri tom štvorci som si neuvedomil s tým svetlom..Mohol som urobiť orez z druhej strany a bola by fotka svetelnejšia .Lenže tá štvorcová varianta bola pre mňa najmenej pravdepodobná..
Váhal som medzi 4:3 a 3:2 a vyber nakoniec nebol správny...Dík za pristavenie..
 
adamac
na lúkach..II adamac 2015-06-11 20:16:06
súhlasím...
 
adamac
dáš si so mnou? :-) adamac 2015-06-11 18:48:33
ja si tiež myslím,že uhol záberu nejak neublížil koníkovi a práve tým dosiahol pekný očný kontakt...Stredová kompozícia mi tiež nesedí,ale ak je koník zvedavec,tak sa horšie fotí...
Aj ženy-modelky občas fotia z pod módneho móla a nestratia tým nič na svojej kráse..
 
Stránok 86 z 229
1 2 ... 84 85 86 87 88 ... 228 229