čo tam bude? vzdialený.. zimná náladovka II kam kráčaš.. lúče III ostrovček z Klinu ženy a kríž pri odpočinku viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
ticho.. adamac 2015-07-14 20:25:55
a ja myslel,že uhor.. Nepoznám tie naše ryby,keď sa prestroja..
 
adamac
z očí do očí adamac 2015-07-14 19:04:59
veľmi pekné i s tonalitou...
 
adamac
Obrázky z Turca adamac 2015-07-14 11:41:09
pekne svetlo v strede i línie...
 
adamac
1 343,5 m n. m adamac 2015-07-14 11:33:37
Malý Rozsutec ...V nedeľu tam neboli také obláčiky...Tak aspoň vtedy,keď som tam bol...
 
adamac
Duna 45 adamac 2015-07-10 15:05:36
pekný minimalizmus i tonalita
 
adamac
Kúty II. adamac 2015-07-10 14:58:03
pekná priestorová hĺbka...Pri akej clone si fotil?
 
adamac
Kačacie jazierko adamac 2015-07-10 11:19:55
včera večer sa rýchlo zmenilo počasie...Najprv bolo o ničom..Foto som spravil 19.35...A keď o 10 minút padli prvé kvapky,tak som sa pobral rýchlo domov..Keď som bol doma na záhrade,tak asi 20.20 začalo takéto podobné svetelné divadlo..Išlo ma urvať
Foto veľmi pekné..Tie kačičky pekne doplnili kompozíciu
 
adamac
zase staré dubisko adamac 2015-07-10 11:07:16
super atmosféra...Aj keď to malo nepríjemnú predohru...
 
adamac
Na poliach a na lúkach ... adamac 2015-07-07 11:34:29
ale ja ju vidím na kritike a asi aj ďalší,keď Ti dali lajk...Ale je možné,že Ty ju nemusíš vidieť...Už som tu videl také niečo...Ak je to tak,tak to napíš do horúceho fóra...pripomienky adminovi...lebo Tvoj koment si nemusí všimnúť admin...
 
adamac
Biokovo adamac 2015-07-07 06:53:48
pekný pohľad z vrchola a aj oblohu ste mali fajnú...
 
adamac
leto pri kostolíku adamac 2015-07-06 13:53:20
vidím,že si fotil asi z rovnakého miesta ,ako ja pri mojej fotke...Mal si slabý vietor,takže hladina je priezračná,čo má svoju výhodu..
 
adamac
podvečerné divadlo adamac 2015-07-02 15:07:49
pekné divadlo...
 
adamac
ženy a kríž adamac 2015-07-01 20:04:46
nevadí...našiel si...
 
adamac
- - - . . . adamac 2015-07-01 19:34:31
to je v pohode,aj keby si nebol opravil...Vďaka za pristavenie
 
adamac
- - - . . . adamac 2015-06-30 10:37:48
chcel som sériu gradovať,ale včera to nejak nevyšlo..Hoci som tam bol zavčasu,ale aj tak svetlo nebolo zaujímavé,tak som to mohol dať aj do čb... Vďaka za vyjadrenie..
 
adamac
- - - . . . adamac 2015-06-30 10:35:28
vďaka...
 
adamac
Nitrianske západy I. adamac 2015-06-29 20:47:58
veľmi pekne ...
 
adamac
Najkrajšie momenty adamac 2015-06-29 20:46:36
krásne miesto ..Mne tam ten človek pasuje,aj keď odchádza...Veľmi pekné...
 
adamac
polnočné slnko adamac 2015-06-29 20:37:03
pekný moment..Tak to musel byť pekný zážitok..
 
adamac
Ešte raz... Kostolík pod Kľakom adamac 2015-06-28 21:46:32
pri Fačkovskom kostole sa ťažko hľadá dobrá kompozícia..
 
Stránok 85 z 229
1 2 ... 83 84 85 86 87 ... 228 229