ženy a kríž ostrovček viacručná žena... misa zimná náladovka II vzdialený.. lúče III cez hory... pri odpočinku kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Diablova roklina - Devil's Glen adamac 2015-10-22 21:25:57
skúsil som rolovať po hornú časť kameňa nad vodopádom a páčilo sa mi to aj bez oblohy... Pekné...
 
adamac
tajomný zámok.. adamac 2015-10-22 14:54:18
vďaka Rasťo..
 
adamac
tajomný zámok.. adamac 2015-10-21 18:55:34
rusáci majú možno aj päťšpicovú,ale ja som ešte na Bajkonur nedoletel..
 
adamac
Stromy to sú z dreva básne...2 adamac 2015-10-21 18:53:54
fajn..
Mne by sa to páčilo aj takto,ale neviem ako Tebe...
 
adamac
kompozícia naslepo :) adamac 2015-10-21 18:51:27
a ja som si myslel,že si pred fotením vypil český alkohol a potom si už cvakal na slepo ..
 
adamac
. adamac 2015-10-21 17:30:07
fajné IR..
 
adamac
súboj adamac 2015-10-21 16:05:26
pekný moment zachytený..A ktorá je zubárka ?
 
adamac
Život za sklom adamac 2015-10-21 15:52:35
to Mat poslal svojho ducha,aby mu vylepšil foto.. Pekný prevod i práca...
 
adamac
Tisíce farieb jesene III. adamac 2015-10-20 16:56:03
ten kúsok vysokého stromu zľava by dal preč.,ale aj tak foto má atmosféru...Pekné..
 
adamac
dolina piatich poľských plies adamac 2015-10-19 16:37:11
to je už z tejto jesene? pekný pohľad..
 
adamac
Pierko. adamac 2015-10-17 07:29:05
zaujímavá práca..pekné..
 
adamac
Bojnický zámok adamac 2015-10-16 19:19:40
skúšal som nový pohľad na zámok,aby to bolo niečo iné,aké to bolo dosiaľ tu prezentované..Ak ten pohľad evokuje u Teba rozprávku atmosféru,tak to som rád...Dík za zastavenie..
 
adamac
Paleta adamac 2015-10-16 17:12:56
to si namaľoval ? pekné...
 
adamac
tajomstvo pavuciny adamac 2015-10-16 17:10:06
zaujímavé a pekné...
 
adamac
história a budúcnosť.. adamac 2015-10-16 08:44:48
dík ..
 
adamac
zapadá a svitá II. adamac 2015-10-16 08:37:42
fajné svetlo , tonalita i foto..
 
adamac
história a budúcnosť.. adamac 2015-10-15 20:14:07
je pekná aj v čb,ale sa tam pri prevode už tvoria artefakty na oblohe..Aj ja som to skúšal i pri plnom rozlíšení mi to už robilo..
 
adamac
Gotham city III. adamac 2015-10-15 19:36:02
veľmi pekné..
 
adamac
V lúčoch zapadajúceho slnka.9. adamac 2015-10-15 17:21:18
veľmi sa mi páči Tvoja práca so svetlom pri rastlinkách ,ako aj inde...Dokážeš veľké veci s Foťákom,ktorý má malý čip...Nech sa Ti darí aj naďalej..Rád si pozriem Tvoje fotky..
 
adamac
Úplaz... adamac 2015-10-15 17:08:24
srdečná vďaka..
 
Stránok 83 z 229
1 2 ... 81 82 83 84 85 ... 228 229