kam kráčaš.. z Klinu ostrovček pri odpočinku čo tam bude? misa cez hory... lúče III viacručná žena... ženy a kríž
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
jeseň VII adamac 2015-11-04 13:13:22
viď odpoveď nižšie pre Radoceno... Dík za vyjadrenie..
 
adamac
jeseň VII adamac 2015-11-04 13:12:06
Vďaka za vyjadrenie...Uvidíme,či budú ešte aj iní reagovať...
 
adamac
jeseň VII adamac 2015-11-04 13:10:46
prečo som zvoli štvorec som napísal v odpovedi pre Radoceno..Fujinky niekedy dajú peknú farbu ...Dík...
 
adamac
jeseň VII adamac 2015-11-04 13:08:56
dík ..potešilo
 
adamac
jeseň VII adamac 2015-11-04 13:08:21
môže byť..Tento formát na kritike bol zvolený preto,aby vyvážil stredovú kompozíciu..Vďaka za vyjadrenie..
 
adamac
--Imagination-- adamac 2015-11-04 12:57:33
veľmi pekné foto..
 
adamac
Zlatý strom v zrkadle adamac 2015-11-04 12:56:07
pekné svetelné zrkadlenie vo vode...
 
adamac
Tamarka, jeseň a bublinky :-) adamac 2015-11-04 12:54:46
keby si fotila setovým objektívom 18-108,tak by sa možno dalo odstúpiť od Tamarky a fotiť na väčšie ohnisko Lenže asi si fotila nejakým svetelným objektívom s menším ohniskom..
 
adamac
Naspäť do treťohôr adamac 2015-11-04 12:51:32
je na to super pohľad...
 
adamac
tsunami ... adamac 2015-11-04 12:45:25
poriadne tsunami...Ja som také menšie tsunami videl tu :

www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/481901/cez-hory/?s=photos
 
adamac
jeseň VII adamac 2015-11-04 07:21:13
z iného záberu mám iný formát,tak môžte porovnať..
 
adamac
okem vzduchoplavce adamac 2015-11-03 21:41:22
pekná exotika...Isto aj s parádnym zážitkom...
 
adamac
jeseň VI adamac 2015-11-03 17:00:13
veď bolo len -3C
 
adamac
Malokarpatská záplava adamac 2015-11-03 09:43:05
bez popredia sa mi to tiež viac páčilo,tak ako písali predo mnou..Chápem ,že pri takom dlhom čase sa nedá urobiť veľa záberov s fajnovým svetlom..Tie svetelné podmienky trvajú vždy krátko...Fajné..
 
adamac
z jesenných adamac 2015-11-03 09:36:54
keďže si sa s ňou skamarátil,tak máš aj dobrý uhol pohľadu..
 
adamac
jeseň na gríne adamac 2015-11-03 09:34:53
fajné svetlo...
 
adamac
Klin pod Javorovým adamac 2015-11-03 09:34:13
tiež sa pridávam k Martinovi..Rád by ju videl vo farbe...
 
adamac
Child in Time adamac 2015-11-03 06:34:42
pekná práca i tonalita..
 
adamac
Tichý blázon adamac 2015-11-02 20:40:08
fajné...
 
adamac
jeseň V adamac 2015-11-02 18:54:09
ďakujeem...
 
Stránok 81 z 229
1 2 ... 79 80 81 82 83 ... 228 229