pri odpočinku kam kráčaš.. čo tam bude? ostrovček vzdialený.. z Klinu lúče III misa cez hory... viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
jeseň XI adamac 2015-11-10 12:50:43
a pokiaľ by si to orezala zhora a zľava..? Skús urobiť orez na tom zábere v komente a daj ho tu..Dík za zastavenia a návrh..
 
adamac
jeseň XI adamac 2015-11-10 12:47:43
chcel som zachovať hĺbku záberu,tak som neriešil orez,ale je to možné riešenie..Dík za zastavenie a návrh..
 
adamac
jeseň XI adamac 2015-11-10 06:13:32
širší pohľad....
 
adamac
jeseň X adamac 2015-11-09 21:30:08
keby som spodok odrezal,tak by musel ísť do panoramatického formátu..Keby viac priblížil,tak by musel obetovať jednú zo strán ..Na pravej strane boli tie lúče a vľavo zasa nasvietené kopčeky s farebným lístim...Bola to diléma..A hmla vtedy nebola,žeby zakryla nejakú problematickú časť..
Dík za zastavenie a názor..
 
adamac
Ulice Krakowa adamac 2015-11-09 18:42:39
nestačí byť fotografom,ale aj elektrikárom..
 
adamac
Malá Vápenná adamac 2015-11-09 11:26:38
my sme tam boli na jar,ale také svetlo sme nemali ..Ja by to skúsil bez tých krajných stromčekov..
Neviem,či sa Ti to bude pozdávať...
 
adamac
po západe adamac 2015-11-09 11:22:37
super podmienky i foto..
 
adamac
... ČESKÉ ŠVÝCARSKO ... adamac 2015-11-09 11:21:32
pekné svetlo i jemné foto..
 
adamac
Podzimní ráno adamac 2015-11-09 11:15:23
pekné...
 
adamac
jeseň IX adamac 2015-11-08 21:26:48
 
adamac
Srnky adamac 2015-11-08 21:07:01
fajné svetlo i foto..
 
adamac
Plná farieb adamac 2015-11-08 20:34:33
skúsil by bez oblohy...
 
adamac
jeseň melancholická... adamac 2015-11-08 20:32:18
mne by sa to viac pozdávalo bez toho horného konára,ale foto má svoje čaro..
 
adamac
Ulice Krakowa adamac 2015-11-08 20:25:31
mne tam drôt až tak nevadí..Je súčasťou ulice a ak by si nechcel ho retušovať,tak by si ho musel ísť najprv odstrihnúť a až potom ulicu fotiť
 
adamac
Línie života adamac 2015-11-08 05:21:41
fajné spracovanie..
 
adamac
Stairway to Heaven adamac 2015-11-08 05:20:23
jednoduchšie a pekné..
 
adamac
jeseň VIII adamac 2015-11-08 05:12:46
dík Mat...
 
adamac
jeseň VIII adamac 2015-11-08 05:12:17
ďakujeeém
 
adamac
plamienky čo nepopália adamac 2015-11-07 21:22:36
až po Tvojom vysvetlení som si lepšie posunul okuliare a detailnejšie to hore pozrel.Je pravda,že to tam splýva,tak pripomienku o oblohe beriem späť...
 
adamac
Bokehborovicový adamac 2015-11-07 20:11:16
všimol som si,že si začal dávať pri svojich fotkách panoramatický formát...Myslím si,že nie každej z Tvojich posledných fotiek to pristane..Pretože na zábere je potom niekedy po stranách aj zbytočný priestor..Možno by bolo dobré,keby si ostal pri formáte 3:2 alebo 16:9..
Na tomto zábere som skúsil,ako by to v takých formátoch vyzeralo..Neviem,ako sa Ti to pozdáva..?
Je to môj pocit,ktorý nemusí byť správny..Prajem pekné svetlo..
 
Stránok 79 z 229
1 2 ... 77 78 79 80 81 ... 228 229