cez hory... lúče III čo tam bude? misa vzdialený.. ostrovček z Klinu zimná náladovka II viacručná žena... kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
jeseň XIII adamac 2015-11-12 15:54:32
dík...
 
adamac
jeseň XIII adamac 2015-11-12 15:54:15
ovečky boli na lúke už asi dlhšie..Lenže ich zakrývala hmla,tak som ich nevidel..Keďže majú nejaký svoj systém nastavený ,tak sa už vracali späť smerom družstvu..Bol som tam 3x a ani raz som tam nevidel žiadneho pastiera..To veľké stádo oviec sa samo riadilo .. ..Dík Rasťo..
 
adamac
jeseň XII adamac 2015-11-11 21:41:06
dík
 
adamac
jeseň XII adamac 2015-11-11 21:40:40
tak som sa trafi l,dík za vyjadrenie...
 
adamac
jeseň XII adamac 2015-11-11 21:39:22
to som rád,že som sa trafil
 
adamac
jeseň XII adamac 2015-11-11 19:46:16
bohužiaľ žltú farbu minuli,tak maľovali tým,čo mali Dík Robo za zastavenie...
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-11-11 14:35:39
ďakujem..
 
adamac
zimná náladovka II adamac 2015-11-11 14:34:39
Vďaka...
 
adamac
jeseň XI adamac 2015-11-11 14:26:58
dík Rasťo za Tvoj pocit a vyjadrenie..
 
adamac
jeseň XI adamac 2015-11-11 14:25:42
to nevadí,že nie si krajinkárka,ale máš svoj pocit,ako by sa Ti to pozdávalo..
Mohla by byť takto,ako si orezala..Je tam viac zdôraznený ten ohyb vod..Aj lístie je potom detailnejšie..Dík..
 
adamac
cestou poslednou adamac 2015-11-11 14:02:31
mne sa páči aj tá farebná..
 
adamac
--Dragon-- adamac 2015-11-11 13:59:27
fajnovka...
 
adamac
jeseň XII adamac 2015-11-11 06:36:05
nevedel som sa rozhodnúť pre formát,tak som z iného záberu urobil klasiku 3:2.
Ktorý sa Vám viac pozdáva?
 
adamac
Prieskumník adamac 2015-11-10 18:23:41
ten vzadu musel mať riadny reflektor ,ale vyzerá to efektne..
 
adamac
The Land Under adamac 2015-11-10 18:21:34
pekná práca i tonalita..
 
adamac
jeseň V adamac 2015-11-10 13:33:04
vďaka..
 
adamac
novembrový sen adamac 2015-11-10 13:21:32
zaujímavá a pekná práca..
 
adamac
Maninský vulkán adamac 2015-11-10 13:11:02
už sa roky chystám navštíviť vrchol Malého Manína..A nejak mi to nevchádza.. Ešte keby boli takéto podmienky,tak by to bolo super...
 
adamac
Poľnohospodárska :-) adamac 2015-11-10 12:59:57
páči sa mi štruktúra políčok a ciest..To už u nás není vidieť..Treba sa lepšie pohrať s tonalitou a orezom..
 
adamac
Liptovské koberce adamac 2015-11-10 12:57:13
pekné miesto na fotenie..Odkiaľ je to,ak to není tajomstvo..?
 
Stránok 78 z 229
1 2 ... 76 77 78 79 80 ... 228 229