zimná náladovka II ostrovček pri odpočinku viacručná žena... ženy a kríž čo tam bude? z Klinu misa cez hory... lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Lapsanka made in Italy adamac 2015-11-17 17:07:49
parádna atmoška i foto..Gratulejm k TOP...
 
adamac
"Golden morning" adamac 2015-11-17 17:05:03
aj keď nereálna tonalita,ale fotke pristane...Veľmi pekné foto..
 
adamac
jeseň XVII adamac 2015-11-17 17:02:44
tak to som potešený,že som teeneger Som rád,že sa Ti páči spracovanie....Dík..
 
adamac
jeseň XVII adamac 2015-11-17 06:29:34
Rasťo máš pravdu.že chodím do hôr často a to nie som teeneger Dík...
 
adamac
jeseň XVI adamac 2015-11-16 21:35:45
nie,žeby sa nechcelo,ale nejak som si to riadne nevšimol..Až po Tvojom komente som si to detailnejšie prezrel a je tam..
Mal by asi znova zájsť k očnej na zmenu dioptrii..
Je pravdou,že som fotil cez ND 64 a ISO som mal 1250,ale aj tak by tam neočakával šum..
 
adamac
Tajomstvo kysuckého lesa adamac 2015-11-16 15:52:11
kysucké lesy sú viac zdevastované neustálou ťažbou dreva,ako tento Tvoj na zábere..
 
adamac
* Svetlom maľované * adamac 2015-11-16 15:24:43
fajné--
 
adamac
Súmrak adamac 2015-11-16 15:23:42
fajná atmosféra..
 
adamac
tieňohry ulice... adamac 2015-11-16 15:21:05
škoda,že Ti nepodarilo zachytiť celé nohy,ale aj tak si zachytil dobrý moment..Má to myšlienku..
 
adamac
Kráľovná Jeseňe adamac 2015-11-16 14:58:11
pekná práca..Tie šaty z listov dali asi zabrať..
 
adamac
Podzimnm lesem adamac 2015-11-16 14:55:46
super atmoška i tonalita tomu pristane..
 
adamac
Púpavový minimál II adamac 2015-11-16 14:41:26
jemné a pekné ..Tá tonalita tomu pristane..
 
adamac
Moravské vlnky adamac 2015-11-15 16:53:50
až sa nechce veriť,že také vlny sú na Morave Veľmi pekné..
 
adamac
.. Lofoten, Reine .. adamac 2015-11-15 16:48:41
tak toto by chcel radšej vidieť na živo,ako na ephote Paráda...
 
adamac
jeseň XV adamac 2015-11-15 16:37:02
ďakujem...
 
adamac
jeseň XV adamac 2015-11-15 16:36:42
ďakujem
 
adamac
jeseň XV adamac 2015-11-15 16:36:15
Dík..
 
adamac
jeseň XIV adamac 2015-11-15 07:20:42
aj mne sa páčil..
 
adamac
vstup na Súľov hmlou strážený .. adamac 2015-11-14 19:07:33
veľmi pekné..
 
adamac
jeseň XIV adamac 2015-11-14 18:59:53
tu nič neujde Je na každom,čo sa mu viac páči...Dík za zastavenie..
 
Stránok 76 z 229
1 2 ... 74 75 76 77 78 ... 228 229