cez hory... misa ostrovček z Klinu lúče III vzdialený.. zimná náladovka II ženy a kríž viacručná žena... kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Čergovská západovka II adamac 2015-11-26 16:21:36
táto mi príde lepšia,ako včerajšia..Slnko už pomaly zapadalo .Tým bolo svetlo teplejšie i mäkšie..Dnes máš viac trávy v popredí a tá lepšie vyznieva,ako včerajšia kompozícia s väčším podielom oblohy..
 
adamac
Beneath a Phrygian Sky adamac 2015-11-26 15:59:22
neviem,či je väčšia hriešnica,ako Eva,ale vie super žonglovať ...Však pozri..
 
adamac
Ráno II. adamac 2015-11-25 15:13:31
troška som experimentoval s Tvojou fotkou...Tak neviem,či by sa Ti pozdával tento orez..
 
adamac
Pieninské ráno II. adamac 2015-11-25 06:47:32
fajné...
 
adamac
Rozprávkovy večer adamac 2015-11-24 09:20:23
super podmienky i foto..
 
adamac
Arches adamac 2015-11-24 09:17:57
pekný pohľad..
 
adamac
Hrad Sklabina adamac 2015-11-23 19:18:30
pekné svetlo..
 
adamac
Vikingovia ... adamac 2015-11-23 16:44:53
s tým Vikingom si to oživil..
 
adamac
Pieninská klasika adamac 2015-11-23 16:43:21
pekný pohľad..
 
adamac
Chalúpkovo.. adamac 2015-11-23 16:40:16
ešte si úpravou vyšperkoval atmošku...Super
 
adamac
Jeseň vo Fatre adamac 2015-11-21 21:38:30
pekne Ti nasvietilo..Pekné..
 
adamac
"Z prechádzky jesennou krajinou" adamac 2015-11-21 18:41:48
lenže ja som len turista a zvládnem max.obtiažnosť I.st..Ale chcel by sa ísť pozrieť na tento kopček,aj keď nie na lezecké časti..Možno, keď sa bude na jar otvárať tur. sezóna v Maníne..
 
adamac
jeseň XXI adamac 2015-11-21 18:37:31
ďakujem ...
 
adamac
"Z prechádzky jesennou krajinou" adamac 2015-11-21 12:36:55
na Veľkom Maníne som bol veľakrát,ale na Malom Maníne som ešte nebol
 
adamac
"Z prechádzky jesennou krajinou" adamac 2015-11-21 10:46:13
z Malého Manína?
 
adamac
.. Lagúna Jökulsárlón II .. adamac 2015-11-21 10:43:36
paráda..
 
adamac
Gotický kostol Všetkých svätých adamac 2015-11-20 21:36:47
Daniel,vieš koľko fotiek ,by muselo mať montáž/koláž..Nielenže tu spájajú expozície celých záberov,ale aj časti zo záberov..A to nehovorím,že sa tu menia oblohy a iné..A malo kto to prizná..Hľadal som na Tvojich záberov,že čo si tam dokladal ,lebo to miesto troška poznám....Až Tvoja odpoveď Matovi mi dala odpoveď..
 
adamac
jeseň XX adamac 2015-11-20 21:21:37
nič tam nepobehovalo,tak som tam nič nemohol zakomponovať do rohu vľavo..Pri tomto zábere som chcel nechať voľnosť a nie ísť do detailov..Hore nad hmlou sa ukazujú skaly,kde je Súľovská zrúcanina hradu,ale tu není zospodu vidieť..Mne sa na tom zábere pozdávajú farby jesene a hmla nad nimi..Mohla byť kontrastnejšia,ale takto viac svietia tie farby na stromoch..Dole som Ti pridal trošku detailnejší záber..
 
adamac
Prebudený adamac 2015-11-20 21:07:23
dobré blbneš..
 
adamac
Eva adamac 2015-11-20 21:01:24
ako píše Mat...Jemná i ten pohľad sa mi páči..
 
Stránok 74 z 229
1 2 ... 72 73 74 75 76 ... 228 229