vzdialený.. cez hory... z Klinu kam kráčaš.. misa ženy a kríž čo tam bude? pri odpočinku viacručná žena... lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
cesta na vrchol... adamac 2015-12-07 20:53:45
čo tam po rukaviciach..Hlavne,že sa mu z pod nôh práši..Vlastne sneh odfrkuje..
 
adamac
cesta na vrchol... adamac 2015-12-07 20:51:56
Robo,skús si ju stiahnuť , pridaj GPS a potom uvidíš aká je tam rovina..
 
adamac
Už zamŕza III adamac 2015-12-07 13:53:33
veľmi pekná kompozícia i svetlo..Len štíty by troška doostril..
 
adamac
Predné Solisko adamac 2015-12-07 13:51:15
veľmi pekné svetlo i záber..
 
adamac
Malofatranske sfarbenie adamac 2015-12-07 13:49:33
super...
 
adamac
cesta na vrchol... adamac 2015-12-07 13:47:27
i tie sa za chvíľku vytiahli..
 
adamac
cestou ... adamac 2015-12-03 20:09:46
opäť pekná scenéria..Tráva v rohu aj mňa trošku ťahá pozrieť tam..Isto tie farby vnímaš inak ,ako my,lebo si tam bol..Skúsil som urobiť orezy..Jeden bez trávy 16:9...A druhý i bez vody do panoramatického formátu..Neviem,či sa Ti budú pozdávať...
 
adamac
--Into the Sea-- adamac 2015-12-03 19:53:08
má to poriadnu hĺbku..super..
 
adamac
zmráka sa.. adamac 2015-12-02 21:37:41
vďaka Petr..
 
adamac
Pieniny na jeseň adamac 2015-12-02 15:40:09
niekedy to je o kompromisoch..O svetle a nie dobre postavených stromoch .Foto ,ale zaujalo..Inak by som toľko písmeniek nepísal..
 
adamac
Džínsová vesta adamac 2015-12-02 15:31:43
a kde také vesty predávajú ?
 
adamac
Pieniny na jeseň adamac 2015-12-02 15:18:19
fajnová obloha,ktorú ešte vyšperkoval dlhý čas..Len spodná časť mi trošku nereže,ale možno sa nedalo inak..Od PC sa dobré mudruje
 
adamac
Podvečerná adamac 2015-12-02 15:15:03
čo už dodať..Super...
 
adamac
...rozhovory ticha... adamac 2015-12-02 15:13:33
človiečik tomu dal iný rozmer..Pekné..
 
adamac
Brieždenie II. adamac 2015-12-02 15:11:14
tie vtáky sú tam super...
 
adamac
cesta domov II adamac 2015-12-02 15:05:39
zaujal ma tento mini-mál svojim spracovaním..
 
adamac
Pod perinkou adamac 2015-12-01 16:35:19
mám pocit,ako by to drevo zväčšilo hĺbku záberu a svetlo tiež je fajné..Veľmi pekné foto..
 
adamac
nad inverziou.. adamac 2015-12-01 16:24:24
Mat,máš pozorné oči..Ten obláčik som si nevšimol...Dík..
 
adamac
Baltský dráp adamac 2015-12-01 07:19:00
super..
 
adamac
Chajdickovo II adamac 2015-12-01 07:18:00
super...Tie teplé a trošku sýtejšie farby zvýraznili atmošku..
 
Stránok 72 z 229
1 2 ... 70 71 72 73 74 ... 228 229