cez hory... z Klinu kam kráčaš.. ostrovček pri odpočinku čo tam bude? misa vzdialený.. zimná náladovka II lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Országház adamac 2015-12-16 16:08:46
veľmi pekná dlho-časovka..Decentne spracovaná..Ja som skúsil ,či by jej pristála kontrastnejšia úprava..Výsledok je dole,tak neviem či by sa Ti to pozdávalo...To nič nemení na tom,že dnes bude asi Tvoja TOP..
 
adamac
na Štrbských lúkách.. adamac 2015-12-16 15:55:51
Bol by som rád,keby sa to niekedy podarilo...V novom cestovnom poriadku tento rýchlik dali ešte o 15 minút neskôr odchod a aj tak opäť meškáva,takže to bude pre mňa ešte komplikovanejšie....Čo už..Alebo skúsiť po západové svetlo..Vďaka za zastavenie a podporu..
 
adamac
*Prichytený pri čine* adamac 2015-12-16 06:58:31
pekné..
 
adamac
na Štrbských lúkách.. adamac 2015-12-16 06:57:03
ešte aj pohľad nna tatranské štíty,ktorý dosť prekrývali stromy..
 
adamac
bežte za ním... adamac 2015-12-15 19:14:03
tak to Ti nezávidím..Hádam to dobre dopadlo..
 
adamac
*Krajina lúčov* adamac 2015-12-15 14:57:51
tiež mám pocit,že pôvodná obloha bola lepšia..Ja som amatér v postprocese..Ale skúsil som čb úpravu v Zoneri..A takéto niečo mi vyšlo...Možno, keď sa s originálom pohráš,tak ešte dokážeš ju vylepšiť a dáš druhý pokus na kritiku.. Na tej mojej je už vidieť postprocesovi chyby..Predsa sú to úpravy na zmenšenej verzii.
 
adamac
Ostrov... adamac 2015-12-15 14:51:40
super...
 
adamac
Na výhliadke adamac 2015-12-15 14:50:31
pekné stretnutie ...Fajn svetlo i inverzia..
 
adamac
hmlisté ráno adamac 2015-12-15 14:49:11
pekná scéna i atmoška..
 
adamac
bežte za ním... adamac 2015-12-15 14:47:15
Mám pocit,že to nie je naša kolegyňka..Tieto boli väčšia a niektoré aj otravnejšie..
Keď som tam prichádzal,tak mali za sebou celkom vhodné pozadie-Predný Rokoš.Viď dole .Ešte som chcel ísť do lepšej pozície..Lenže proti boli niektoré kravičky,ktoré boli asi zvedavé a rýchlo sa vybrali smerom ku mne..A bolo po fotení...
 
adamac
... keď zima chladnou sa stáva adamac 2015-12-15 14:41:04
veľmi pekný záber motylíka v zime i básnička..Bol by rád,keby to rozlúčenie nebolo na dlho..
Prajem Ti príjemné prežitie Vianoc a veľa ďalšej peknej tvorby,ktorú tu budeme radi vidieť..
 
adamac
... keď zima chladnou sa stáva adamac 2015-12-15 14:36:19
podľa komentov by povedal,že je to rozlúčka na dlhšie,ale rád by som sa mýlil..
 
adamac
Pod Rozsutcom adamac 2015-12-14 21:59:48
ja by som povedal,že je to viac pod Stohom
 
adamac
S2 adamac 2015-12-14 21:52:11
Viem,že Ti foťák príliš dobre nefotí infra,ale mohol by si to skúsiť upraviť v PC..Hlavne bielu a čiernu farbu pridať..Skúsil som menšie úpravy,tak neviem,či by sa Ti to pozdávalo..
 
adamac
... i v zime ich nájdeš adamac 2015-12-14 21:46:26
pekná kompozícia..Ako Martin P.,tiež vidím prvýkrát motýľa na snehu a to dosť chodím po horách..
 
adamac
ohnivé ráno.. adamac 2015-12-10 19:44:04
vďaka Robo...
 
adamac
"Manínsky prieliv II." adamac 2015-12-09 21:42:01
super si ju upravil,keď pozerám Tvoju stránku na facebooku..
 
adamac
Záření adamac 2015-12-09 19:34:12
super..A prečo si dal len taký malý formát?
 
adamac
... skoré zvedavé rána ... adamac 2015-12-09 07:43:54
pekné s tými kvapkami vody..
 
adamac
cesta na vrchol... adamac 2015-12-08 03:45:35
presne tak..Až tu sme sa dostavali z nízkej oblačnosti...
 
Stránok 71 z 229
1 2 ... 69 70 71 72 73 ... 228 229