ženy a kríž viacručná žena... čo tam bude? cez hory... zimná náladovka II pri odpočinku misa lúče III vzdialený.. ostrovček
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Mrazivo... adamac 2016-01-03 21:45:15
pekná kompozícia,jemná tonalita i svetlo..
 
adamac
klasika za cenu omrznutého nosu adamac 2016-01-03 19:10:31
veľmi pekný pohľad i foto..
 
adamac
Petra v Elektře adamac 2016-01-03 11:04:58
veľmi pekné..
 
adamac
... adamac 2016-01-03 10:57:12
zaujímavý záber..
 
adamac
pozdrav.. adamac 2015-12-28 16:26:58
dík...
 
adamac
secrets adamac 2015-12-22 13:48:24
zaujímavá myšlienka a veľmi pekne spracovaná...
 
adamac
Priehradová východovka adamac 2015-12-22 13:45:18
ak ti ešte pribalil rybu,tak bolo dobre K peknému záberu by sa ryba do domácnosti hodila..
 
adamac
Priehradová východovka adamac 2015-12-22 09:52:23
tak to bolo ohnivé ráno..
 
adamac
Bane pod perinou adamac 2015-12-22 07:59:36
veľmi pekné ...Mne by sa to pozdávalo aj bez oblohy vo formáte 16:9..
 
adamac
Dvojité dobrodružstvo adamac 2015-12-22 07:57:17
super..Možno spodok troška podexponovaný,ale aspoň viac vynikne stan a nočná atmoška..
 
adamac
niečo Ti pošepkám.. adamac 2015-12-18 07:53:39
koníky sú krásne zvieratá,ale trošku neposlušné pre fotografa.. Na zábere dole som chcel ostriť na hlavu a kým som to nastavil,tak bol koník už príliš blízko..Čo už..
 
adamac
niečo Ti pošepkám.. adamac 2015-12-18 07:50:49
však idú Vianoce a rozprávky s nimi..Keby nebol ten názov,tak sa možno ani nepristavíš ..Ten záber som fotil v režime Velvia,tak má sýtejšie farby..
 
adamac
niečo Ti pošepkám.. adamac 2015-12-17 17:06:31
niekedy mám pocit,že po vložení fotky na ephoto ju troška systém presvetlí..Neviem,či aj iní to niekedy takto pociťujú...Možno to závisí od obsahu fotky..Z toho dôvodu fotky trošku podexponujem..Na tejto to ,ale asi nebola potreba..Dík za zastavenie..
 
adamac
niečo Ti pošepkám.. adamac 2015-12-17 07:40:31
koníky neustále menili svoju polohu,tak sa horšie komponovalo ,aby to bolo aj s oblohou..Hoci tá obloha nebola zaujímavá...Dole je ešte jeden,kde je tej oblohy ešte menej..
 
adamac
*Prichytený pri čine* adamac 2015-12-16 19:14:30
keď som to ráno na rýchlo prezeral,tak ma uchvátila tá pekná obloha..Ten zliaty pravý dolný roh som si ani nevšimol..Ja by skôr rezal z dola,aby tá pekná obloha ostala a ten spodný roh išiel preč..Asi takto..
 
adamac
na Štrbských lúkách.. adamac 2015-12-16 19:11:45
rybník možno nevytečie,ale môže si ho niekto privlastniť ako niektoré časti VT.. Svetlo bolo fajné,ale trvalo to krátko..Dík..
 
adamac
mačiatko adamac 2015-12-16 16:32:25
smutný záber mačiatka..To biele svetlo v strede je trošku rušivé..
 
adamac
Nepálska madona s dieťaťom adamac 2015-12-16 16:18:23
pekná žena..
 
adamac
S3 adamac 2015-12-16 16:16:28
 
adamac
trnavské zákutia adamac 2015-12-16 16:13:36
pekne si ju rozosmial...Má pekný úsmev..
 
Stránok 70 z 229
1 2 ... 68 69 70 71 72 ... 228 229