ženy a kríž viacručná žena... čo tam bude? cez hory... zimná náladovka II pri odpočinku misa lúče III vzdialený.. ostrovček
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Majestátne Roháče adamac 2016-01-05 18:14:28
pekný pohľad z Volovca na Roháče..
 
adamac
šafrany adamac 2016-01-05 18:11:16
veľmi pekná práca i foto..
 
adamac
Pod Vršatcom adamac 2016-01-05 18:04:36
super..
 
adamac
Vermilion Lake adamac 2016-01-05 17:12:10
ale tá fotka stojí za stiahnutie z karty..A nielen kvôli spomienke,ale že aj nám ukážeš niečo,čo veľa z nás nikdy neuvidí na vlastné oči..Ja som mojou úpravou nenaznačoval,že je Tvoj záber nejak zlý..To ma ani nenapadlo..Mne tá obloha nepríde fádna,ale keďže som sa chcel zbaviť ľavého spodného rožku,tak som skúsil formát 3:4 a vtedy som musel rezať aj z oblohy..Mal by si dcéru poslúchnuť a zábery z karty stiahnuť..Možno ,čo Teba neosloví,tak osloví nás.. Sme rôzni a máme rôzne pohľady na zábery..
 
adamac
Vermilion Lake adamac 2016-01-05 16:29:43
pekný pohľad i foto..Pre mňa by aj formát 3:4 nebol na zahodenie ..Takto by to vyzeralo,ak môžem zasiahnuť do Tvojho záberu...Neviem,či by aj Teba oslovil..
 
adamac
Pri západe Slnka. adamac 2016-01-05 15:30:03
po rozkliknutí je to zaujímavý pohľad..
 
adamac
Zlatistý závoj adamac 2016-01-05 14:49:41
Pekné svetlo Ti aspoň na chvíľku nenasvietilo tie chalúpky alebo už bolo vtedy nezaujímavé?
 
adamac
Mrazivé ticho adamac 2016-01-05 14:45:28
pekné svetlo pod štítmi i na lúke..
 
adamac
Zoborské more adamac 2016-01-05 14:44:03
fajn moment si zachytil i atmoška bola parádna...Možno by stalo za úvahu orezom troška upraviť kompozíciu a tak sa aj zbaviť malých skalných útvarov,ako Ti píše kolega....Hlavne by presvetlil postavičky a tiene na skalách..
 
adamac
V ľadovom kráľovstve adamac 2016-01-04 22:05:37
poriadna zimná atmosféra..Hádam to už príde na všetky hory na Slovensku..
 
adamac
v tajomnom lese.. adamac 2016-01-04 19:47:55
Vďaka Robo..
 
adamac
v tajomnom lese.. adamac 2016-01-04 19:47:28
Vďaka..
 
adamac
zimná idylka III adamac 2016-01-04 16:50:15
mne sa okrem toho zamrznutého spádiku páči aj ten ostrovček a tým by sa ostrovček dostal viac do pozornosti .. Asi takto..
 
adamac
* Ľadové objatie * adamac 2016-01-04 15:22:12
to je ešte asi z minulej zimy? Veľmi pekný záber..
 
adamac
tatranska zapadovka adamac 2016-01-04 14:48:20
svetelné i atmosférou pekné...
 
adamac
Kralovna Jesene adamac 2016-01-04 14:42:30
super práca i foto..
 
adamac
.. Ranné Lofoty .. adamac 2016-01-04 14:39:59
veľmi pekné svetlo i foto..
 
adamac
Daj mi svoje svetlo adamac 2016-01-04 14:35:42
táto má z tejto Tvojej poslednej série asi najviac zaujala.Možno,že je jednoduchšia,ako predošlé..A.asi aj preto, že som si nevšimol,že sú pridané vidličky k stojanu
 
adamac
zimná idylka III adamac 2016-01-04 14:26:25
neviem prečo,ale asi by skúsil kúštik od spodku odrezal..Asi po začiatok ľadu v ľavom rohu..A potom proporcionálne aj kúsok z pravá..Záber zaujal svojim chladom..Sú tu aj modrejšie zábery a sú úspešné
 
adamac
v tajomnom lese.. adamac 2016-01-04 14:19:15
tu je pôvodný záber..
 
Stránok 69 z 229
1 2 ... 67 68 69 70 71 ... 228 229