čo tam bude? lúče III misa kam kráčaš.. cez hory... z Klinu pri odpočinku ostrovček vzdialený.. ženy a kríž
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Takmer po adamac 2016-01-10 16:06:26
parádna atmoška..Nebolo to náhodou fotené teraz vo štvrtok..?
 
adamac
chvíla pred koncom :) adamac 2016-01-10 16:04:29
mne sa táto tiež zatiaľ najviac pozdáva z tejto Tvojej série..To krásne svetlo sa tam parádne rozlieva..Možno sa to dalo troška ináč orezať,ale to nemôžem posúdiť,keďže neviem ako to pokračuje do strán..Super..
 
adamac
cesta za slnkom adamac 2016-01-10 15:34:11
super fotka i kvalitné spracovaná..Mne by z tohto záberu vyšli aj dva kvalitné zábery Viď dole..
 
adamac
podoby pobrežia IX. adamac 2016-01-10 07:38:29
ponuré ,ale veľmi pekné..
 
adamac
*** adamac 2016-01-09 19:27:33
pekný moment..
 
adamac
páví abstrakt adamac 2016-01-09 19:17:32
zaujímavé a pekné..
 
adamac
Nad západnou stenou adamac 2016-01-09 19:16:36
po rozkliku veľmi pekné foto..Mne by sa ako turistovi páčilo,keby bolo v popise aj čo vidíme na zábere..
 
adamac
na súťaži 2 adamac 2016-01-09 19:13:47
pekne Ti zasvietilo za strelcom..dobrý moment..Mne by sa to páčilo aj v troška inej kompozícii,aby viac vynikli tie lúče..Tak som si dovolil ju troška upraviť a skúsil som aj prevod do čb,ktorý by tiež mohol stáť za skúšku....
 
adamac
chvíla teplého pohladenia... adamac 2016-01-09 19:06:19
pekné svetlo ste vychytili..Pekné..
 
adamac
... slnečný kúpeľ adamac 2016-01-09 19:03:56
pekná tonalita i svetlo..Ja si nemyslím,že by to bolo tmavé...Tak akurát..
 
adamac
Keď prichádza svetlo. adamac 2016-01-09 19:02:22
mám pocit,že takú kompozíciu som odtiaľ ešte nevidel..Zaujala aj v takejto podobe...
 
adamac
Ľadová plachetnica adamac 2016-01-09 18:59:51
pekný model plachetnice.. ..Pekné..
 
adamac
-Za kopcom- adamac 2016-01-08 21:29:11
mne sa táto troška viac páči,ako včerajšia..
 
adamac
predzápal... adamac 2016-01-08 16:50:59
to sa aj mne často stáva,že až doma si všimnem niektoré veci,čo som si pri fotení nevšimol..Možno si ho mohol vyklonovať,ale myslím si,že vôbec neovplyvňuje dojem z fotky a ten je veľmi dobrý..
 
adamac
predzápal... adamac 2016-01-08 16:39:24
myslím si,že je to veľmi pekné foto s príjemnou tonalitou a peknou oblohou.Nič nemeň,tak ako Ti Rado radí..Mne sa nezdá ten spodok hnedý..Žeby som si dal u očnej okrem dioptrii skontrolovať aj farebný posun.. Možno keby si spodok troška zosvetil a pridal kontrastu,tak by si viac zvýraznil inoväť na zemi..O jeden krok vľavo si sa mal posunúť pri fotení
 
adamac
zimný pohľad.. adamac 2016-01-08 16:31:27
musím troška pomíňať minuloročný zimný archív,kým sa nepodarí niečo i počas tejto zimy nafotiť Dík..
 
adamac
Noc v Dolomitech adamac 2016-01-08 15:12:35
super...Trošku iné spracovanie,ako iné nočné zábery..
 
adamac
zimný pohľad.. adamac 2016-01-08 14:59:00
máš pravdu,ani ja...Ďakujem..
 
adamac
zimný pohľad.. adamac 2016-01-08 14:58:25
áno,z vlaňajšieho februára...Ďakujem....
 
adamac
zimný pohľad.. adamac 2016-01-08 14:57:35
z minulého februára..Dík..
 
Stránok 67 z 229
1 2 ... 65 66 67 68 69 ... 228 229