čo tam bude? lúče III misa kam kráčaš.. cez hory... z Klinu pri odpočinku ostrovček vzdialený.. ženy a kríž
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Dolomitska Lapšanka adamac 2016-01-14 14:17:45
krásne miesto i super fotka na ktorú sa dá viackrát pozrieť..Len by možno bolo vhodné dať kapánek menej žltej-živosti,ale to je iba môj pohľad...Hoci takto to vyzerá veľmi efektne..
 
adamac
svet v pohybe adamac 2016-01-14 12:43:01
netradičné foto,ale zaujímavé...
 
adamac
Maják na ľade adamac 2016-01-14 12:42:13
veľmi pekné..
 
adamac
... dnešok v posune farieb adamac 2016-01-14 12:38:06
paráda...
 
adamac
v akcii... adamac 2016-01-14 07:34:53
v tom okamihu,si takéto veci nejak nevšímnem,ale bolo by to lepšie...Dík Patrik za zastavenie..
 
adamac
v akcii... adamac 2016-01-13 22:02:16
mal som CPL ,ale slnko zľava bolo silnejšie Dík za zastavenie..
 
adamac
... LOFOTY ... adamac 2016-01-13 14:22:58
veľmi pekný pohľad i foto..
 
adamac
Margitin most, Budapešť adamac 2016-01-13 14:20:53
veľmi pekné svetlo,tonalita i spracovania,takže veľmi pekné foto..Čerešničkou by bolo, keby na tom člnku bol bližšie,ale to si nemohol ovplyvniť..
 
adamac
Zima uprostred jesene.. adamac 2016-01-13 14:16:52
veľmi pekné svetlo i decentné farby..veľmi pekné foto..
 
adamac
v akcii... adamac 2016-01-13 14:15:06
tie podmienky sa tak rýchlo menili,že bolo nutné najprv niečo nacvakať..V tej eufórii si možno kolega ani nevšimol,že som ho cvakol.. Myslím si,že kondičku má asi dostatočnú Dík Rasťo za pristavenie..
 
adamac
Už sa valí adamac 2016-01-13 05:47:02
veľmi pekná ako predošlá..Len by ubral žltej alebo živosti kvôli oblohe..
 
adamac
chalúpka.. adamac 2016-01-12 14:47:12
nejak som neuvažoval o rovnomernom rozdelení,ale je to možné riešenie..Hoci cez túto osadu som prechádzal viackrát,tak pri tejto chalúpke som ešte nikdy nikoho nevidel..V iných chalúpkach tejto osady často niekoho vidím..Vďaka za pristavenie..
 
adamac
chalúpka.. adamac 2016-01-12 14:43:54
žeby skúsil štvorec ? Ale už vážne..V tejto osade mám problém urobiť na chalúpky vhodnú kompozíciu..Okrem el.vedenia sú tam ďalšie problematické veci..Teraz ešte nezaujímavá obloha a popredie nebolo riadne zasnežené,ako sa patrí na Troch kráľov,tak bolo problém ešte väčší..Oslovilo ma to svetlo,ktoré sa ukázalo na chvíľku a tá námraza na stromoch,že aspoň niečo cvaknem..Orezom na 16:9 som zbavil troška popredia a oblohy..Možno som mal skúsiť viac orezať z pravá a nechať pôvodný formát..Takže som si zle vybral..
 
adamac
Keď prichádza svetlo II. adamac 2016-01-10 20:21:09
pekné miesto si našiel a svetlo bolo parádne..Ja by skúsil aj panoramatickejší formát..Rezal by zhora a aj zdola..Len spodná časť sa Ti nepodarila pri úprave,čo nebýva u Teba zvykom..
 
adamac
... adamac 2016-01-10 16:44:44
pekné lúče...Ja by som hlavne zbavil spodku a pravej strany,ktorá je tiež troška zbytočná..Tak som si dovolil ju troška upraviť a skúsil som i prevod čb,ktorý by tiež mohol prísť do úvahy..Možno sa Ti nebudú pozdávať moje úpravy..
 
adamac
na Vojtovom vrchu.. adamac 2016-01-10 16:21:56
ďakujem...
 
adamac
na Vojtovom vrchu.. adamac 2016-01-10 16:21:13
ešteže v januári je troška zimnej nálady aj na kysuckých kopčekoch ..Keď sme prišli na hrebeň,tak bol hore taký zaujímavý fluidový závoj..Len škoda ,že bolo tak málo svetla a to za chvíľku nebolo žiadne.. Dík...
 
adamac
na Vojtovom vrchu.. adamac 2016-01-10 16:16:25
ďakujem ...
 
adamac
Chladná noc adamac 2016-01-10 16:14:27
škoda,že nebolo viac snehu,ale aj tak veľmi dobré..
 
adamac
Takmer po adamac 2016-01-10 16:11:23
mal som tušáka,že by mohlo byť super...Tak to som riadne zaváhal..
 
Stránok 66 z 229
1 2 ... 64 65 66 67 68 ... 228 229