čo tam bude? lúče III misa kam kráčaš.. cez hory... z Klinu pri odpočinku ostrovček vzdialený.. ženy a kríž
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Jeden taký západ 2 adamac 2016-01-26 15:57:59
pekné ..
 
adamac
Jeseň v Dolomitoch III. adamac 2016-01-26 15:56:09
Veľmi pekné svetelné divadlo ste mali..Ja by som asi spodnú časť aj so stromčekom mierne presvetlil..Je to len môj pocit,takže to nemusíš brať do úvahy...
 
adamac
u Liskov.. adamac 2016-01-26 15:48:21
Ďakujem..
 
adamac
u Liskov.. adamac 2016-01-26 15:47:54
ďakujem..
 
adamac
Jesenné pole adamac 2016-01-25 20:38:06
super foto..Mne nevadí obloha..
 
adamac
Jeden taký západ adamac 2016-01-25 20:34:57
veľmi pekný zimný záber..Ja by ubral oblohy,aby nebol horizont skoro v strede..Možno by šiel do formátu 16:9...
 
adamac
pod tatrami... adamac 2016-01-25 20:30:19
parádne svetelné podmienky i foto..
 
adamac
...v matkinom objatí... adamac 2016-01-22 18:51:00
príjemná tonalita,jemné prevedenie,takže veľmi pekné foto..
 
adamac
Na ľadovom brehu adamac 2016-01-22 18:48:51
svetlo fakt parádne..Ako Ti písal Robo,tak ja by sa tiež zbavil bieleho balvanu a i toho bordelu vpredu..Ja by to skúsil riešiť orezom na formát 16:9..Asi takto,viď dole..Ja mám podobnú odtiaľ,ale nie s takým svetlom..
 
adamac
Ráno pod Ra Guzelou II. adamac 2016-01-21 21:14:23
remake sa veľmi vydarilo..Veľmi pekné..
 
adamac
Tváre Ázie III adamac 2016-01-21 10:39:08
pekne Ti za-pózoval ...Pekný prevod do čb i foto..
 
adamac
zuby ... adamac 2016-01-20 22:00:10
vyzerá to zaujímavé..
 
adamac
pochmúrne ráno.. adamac 2016-01-20 19:49:51
Vďaka Mat..
 
adamac
pochmúrne ráno.. adamac 2016-01-20 12:04:42
iný záber mám úplne vľavo a ďalšom zábere s menším zoomom je tiež viac vidieť do ľavá..Nepotvrdím a ani nevyvrátim,či pocitovo padá..Vďaka za pristavenie..
 
adamac
kuk... adamac 2016-01-18 22:04:50
Vďaka Patrik..
 
adamac
kuk... adamac 2016-01-18 19:50:53
vďaka..
 
adamac
kuk... adamac 2016-01-18 19:50:22
takže modelka ..Asi chcela ,aby si ju viac prezreli na Ephote
 
adamac
Minard Castle adamac 2016-01-15 06:34:38
veľmi pekné..
 
adamac
najlepšie antidepresívum... adamac 2016-01-14 19:06:38
dobrý archív..Veľmi pekný záber..
 
adamac
Valentia Island lighthouse 2 adamac 2016-01-14 16:09:47
veľmi pekné..
 
Stránok 65 z 229
1 2 ... 63 64 65 66 67 ... 228 229