cez hory... z Klinu kam kráčaš.. ostrovček pri odpočinku čo tam bude? misa vzdialený.. zimná náladovka II lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Po západe pod Tre Cime adamac 2016-02-03 15:10:14
ten stan to tam pekne oživil..Super..
 
adamac
Cestou na Faulhorn 2 adamac 2016-02-03 15:06:30
veľmi pekné sú obidve..Keďže si dal popredie,tak by ho dal málinko viac na úkor oblohy,ak tam neboli iné rušivé elementy..
 
adamac
na cestě ... adamac 2016-02-03 15:00:44
veľmi pekne si to zachytil..
 
adamac
O zlatom rúne adamac 2016-02-03 14:59:47
pekne Ti zapózovala..Čo si jej sľúbil? Ešte ej tie lúče v pozadí tomu dodávajú šmrnc..Veľmi pekné Patrik..
 
adamac
RAW Boys adamac 2016-02-03 14:55:45
tak takýto RAW by som i ja zvládol.. Máš dobré oko,je to vtipné..
 
adamac
na prechode adamac 2016-02-03 14:52:22
Rasťo,koľko máš rúk,že to takto zvládaš ? Veľmi pekné sa Ti to podarilo zachytiť..
 
adamac
zimné ráno.. adamac 2016-02-03 06:23:54
a ešte v ČB...
 
adamac
Po daždi adamac 2016-02-03 06:20:15
pekné..
 
adamac
Lapšanka II adamac 2016-02-02 14:52:03
tu by bol možno vhodný orez 16:9...,ale asi najlepšie by bolo fotiť niekde bližšie k plotu,ako píše Štefan.. Ten orez by asi takto vyznel,tak neviem,či by sa Ti to páčilo..
 
adamac
.... adamac 2016-02-02 14:36:25
veľmi pekný výraz zachytený..
 
adamac
Brunej Darussalam II adamac 2016-02-02 14:25:50
oproti minulej iná tonalita,ktorá je sýtejšia..Je to veľmi pekný záber..
 
adamac
Spomienka na zimu adamac 2016-02-02 14:21:59
pekná zimná krajina,ale skúsiť upraviť,,ako Ti ukázal stephan27..
 
adamac
... lampáš s ukváreným slnkom adamac 2016-02-02 14:17:34
veľmi pekný experiment..
 
adamac
Cestou na Faulhorn adamac 2016-02-02 14:15:26
veľmi pekný prevod i foto..
 
adamac
Stratení adamac 2016-02-02 14:13:56
veľmi pekný minimalizmus..
 
adamac
P r o m e t h e u s adamac 2016-02-02 14:12:55
páči ešte viac,ako predchádzajúca..
 
adamac
trhá sa.. adamac 2016-02-01 20:28:21
dík,tak to som rád..
 
adamac
... liché nádeje ožiny  ... adamac 2016-02-01 14:56:58
gratulujem Erika k foto dňa..Už včera som chcel dať koment,ale bál som sa ,aby som nepriniesol smolu..Svetlo i tonalita parádne..To mierne pootočenie záberu tomu dodalo ešte grady..Super..
 
adamac
Kostolík pod Tatrami adamac 2016-02-01 14:51:26
je tam problém komponovať..Je tam veľa rušivých elementov..Kostolík treba fotiť na výšku a potom pospájať ...Nebol si fotiť pri tom poľ.-prezidentskom zámečku?
 
adamac
mestské zrkadlenia... adamac 2016-02-01 14:24:59
s kolegom sa hádame,či si tam ten kostol vložil z iného záberu..Ak to nie je tajomstvo,tak vyrieš našu dilemu..
 
Stránok 63 z 229
1 2 ... 61 62 63 64 65 ... 228 229