pri odpočinku kam kráčaš.. čo tam bude? ostrovček vzdialený.. z Klinu lúče III misa cez hory... viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
pomééé... adamac 2016-02-12 21:18:33
Robo musíš si postaviť dom do vyššej nad.výšky,aby sa mal takú inverziu po vyjdení z domu
Som rád,že sa Ti páči..Dík..
 
adamac
Keď sa majestát neba dotkne zeme adamac 2016-02-12 16:34:42
rozumiem Tvojmu vysvetleniu i rozhodnutiu,ale i tak Ti pripnem ten môj myslený orez..
 
adamac
pomééé... adamac 2016-02-12 16:28:48
Dominika nedošla ,ale kolega vyšiel na vrchol..Som rád,že ťa zaujala,dík Mat..
 
adamac
Odchádzam adamac 2016-02-12 15:53:30
ja som si myslel,že môže byť foto zinscenované..Tak preto by uvažoval,aby modelka išla smerom k Tebe a tak by to kompozične lepšie sedelo .Názov by si tomu prispôsobil.. S týmto názvom je foto úplne stotožnené ..Mám pocit,že sa tu lepšie hodnotia fotky,keď osoba vchádza do kompozície ako vychádza z nej..Takže len tak.. Nemusíš sa vôbec ospravedlňovať..Však časom zistíš,ako to tu funguje..Pekné svetlo prajem..
 
adamac
ožíva ... adamac 2016-02-12 15:44:11
Robo úplne s Tebou súhlasím..Ten havo je tam neviditeľný a hlavne spodná časť je pre mňa rušivá..I keď vidím,že záber je priblížený,tak by to chcelo ešte viac alebo aspoň spraviť orez..Ja som to skúsila stromy troška viac vynikli,ale havo je stále stratený ..Viď dole...
 
adamac
Objavitelia IX adamac 2016-02-12 15:37:51
úplný súhlas...
 
adamac
Odchádzam adamac 2016-02-12 15:35:24
ja som to dával,ako pochválny koment,že sa záber páči.. Bolo tam len keby....
 
adamac
Keď sa majestát neba dotkne zeme adamac 2016-02-11 21:09:59
tiež sa stotožňujem s presvetlením lesa...Tak ako Ti dal Jozef nižšie..Ja by možno aj zľava rezal z toho lesa .Cca 2cm a proporcionálne i na výšku..Ten dlhý čas fotu pomohol..
 
adamac
na Štrbských lúkach II .. adamac 2016-02-11 17:13:46
dík Robo...
 
adamac
na Štrbských lúkach II .. adamac 2016-02-11 17:13:24
bolo nejakých -9C, ale na Prednom Solisku bolo +9C,tak sa to vyrovnalo Dík Rasťo za pristavenie..
 
adamac
zimný pohľad.. adamac 2016-02-11 17:03:46
dík..Ja som si tiež kúpil Fuji X-E1,ale po týždni som ju vrátil..Nejak ma jej výsledky nepresvedčili,ale je fakt,že ani raz som nemal dobre svetlo...Kľak je pekný v zime,ale túto zimu mi ešte nevyšlo ranné fotenie..A obávam sa ,že už zimný východ slnka a ani nestihnem,lebo aut.spojenie je troška neskôr a slnko vychádza ,čo deň skôr Mám pocit,že ak vyjdú svetelné podminky,tak Fuji to pekné zvláda v zime a asi lepšie ako za letných podmienok..Nepoužívam žiadnu simuláciu filmu..Tak skoro každé foto,čo ide na ephoto upravujem..Lenže ja robím len v Zoneri..A nejaké veľké fígle nezvládam..A raw na Zoneri nemá príliš dobré výsledky..Vďaka za pristavenie..
 
adamac
sú mračná adamac 2016-02-11 16:46:38
tak to si musel fotiť dosť z nízka.. Ešte zaujímavejšie by to možno bolo,keby si dostal tu kočku na pravú stranu,ak to bolo možné..
 
adamac
"Cocaine Swan" adamac 2016-02-11 16:38:48
neskutočný výraz ženy si zachytil..super..
 
adamac
Watercolors adamac 2016-02-11 16:35:12
pekná tonalita s pekným svetelným odrazom na mokrej ceste..
 
adamac
straty a nálezy v inom vesmíre adamac 2016-02-11 16:33:31
veľmi pekné s jemným prevedením...
 
adamac
Cesta adamac 2016-02-11 16:32:02
super...
 
adamac
opona nad tatrami... adamac 2016-02-11 16:28:57
príjemná fotečka s parádnym svetlom zboku..Z komentov viem,že vieš dobre postproces,tak si sa mohol pokúsiť zvýrazniť tie lúče,ak by to šlo Tiež by aj pravú stranu orezal,ako píše kolega nižšie..
 
adamac
Odchádzam adamac 2016-02-11 16:25:13
páči sa mi to delenie záberu..I keď počasie neprialo,tak ma zaujala..Bónusom by bolo,keby postavička išla opačne,ale to sa niekedy nedá ovplyvniť..
 
adamac
E2 Macro z leta adamac 2016-02-11 16:20:12
niečo nové na ephote..zaujalo...
 
adamac
... s gymnastickými stuhami ... adamac 2016-02-11 16:18:47
vtipný názov a jemné prevedenie sa mi páči..
 
Stránok 61 z 229
1 2 ... 59 60 61 62 63 ... 228 229