z Klinu misa pri odpočinku čo tam bude? kam kráčaš.. vzdialený.. ostrovček zimná náladovka II ženy a kríž cez hory...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Cunturines adamac 2016-02-11 16:14:50
aj keď na tejto nie sú lúče,ako na predošlej,tak táto sa mi páči viac..
 
adamac
Nočné pokušenie adamac 2016-02-10 19:14:49
má to myšlienku... Možno by lampu a bonboniéru skúsil posunúť viac do uhlopriečky..
 
adamac
vrcholový pohľad.. adamac 2016-02-10 15:05:53
máš pravdu s tým popredím..Mňa tiež zaujalo a ešte tam bolo aj najviac svetla,tak som sa snažil to využiť do záberu. .Dík za pristavenie..
 
adamac
V plameňoch svetla. adamac 2016-02-10 14:54:37
namiesto jemnej tonality si zvolil sýtu tonalitu,čo je u Tvojich záberov ojedinele,ale tomuto záberu to pristane..Veľmi pekné..
 
adamac
ilúzia adamac 2016-02-10 14:40:54
Rasťo,dobrá myšlienka..Super svetlo,atmoška i foto..Gratulujem k publikovaniu Tvojej fotky na 1x.com..
 
adamac
Street adamac 2016-02-09 15:06:43
myslíš rok 5091 ? Tak to bude asi trošku ináč vyzerať..
 
adamac
Street adamac 2016-02-09 15:01:23
Mat : https://www.youtube.com/watch?v=xxOviBI-8fc

a okrem iného Ti prajem veľa zaujímavých nápadov a fotiek na ephoto..

https://www.youtube.com/watch?v=F_VjVqe3KJ0


 
adamac
v zlatom opojení.. adamac 2016-02-08 21:42:11
Vďaka...
 
adamac
v zlatom opojení.. adamac 2016-02-08 21:41:46
asi nebolo,čo komentovať Dík za pristavenie..
 
adamac
Osnica.. adamac 2016-02-05 21:50:19
ďakujem Mat...
 
adamac
slnečnohmlová adamac 2016-02-05 15:03:28
veľmi pekne zmáknuté protisvetlo..
 
adamac
Osnica.. adamac 2016-02-05 14:49:47
Vďaka...
 
adamac
Osnica.. adamac 2016-02-05 14:49:24
Patrik,máš pravdu,že sneh je reálny.Nový sneh a slnko mu dali podobu IR fotografie..Dík za pristavenie..
 
adamac
zimné ráno.. adamac 2016-02-03 22:08:25
ďakujem..
 
adamac
zimné ráno.. adamac 2016-02-03 22:08:03
ďakujem..
 
adamac
zimné ráno.. adamac 2016-02-03 22:07:42
skúsim ešte pohrabať v archíve a možno ešte niečo nájdem Dík Robo..
 
adamac
nestrihaný samotár... adamac 2016-02-03 15:26:04
skúsil by dať trošku inú kompozíciu a hlavne mať šťastie na lepšie svetelné podmienky..Skúsil som to orezom troška upraviť..
 
adamac
zimné ráno.. adamac 2016-02-03 15:18:25
hoci bolo ráno a chladno,ale v pozadí bol smogový opar,takže je to v rámci možnosti...Ďakujem za pristavenie..
 
adamac
zimné ráno.. adamac 2016-02-03 15:15:44
ďakujem..
 
adamac
Samota adamac 2016-02-03 15:11:40
nezvyčajná úprava na krajinku,ale je to veľmi pekné ..Svetlo super..
 
Stránok 62 z 229
1 2 ... 60 61 62 63 64 ... 228 229