ženy a kríž viacručná žena... čo tam bude? cez hory... zimná náladovka II pri odpočinku misa lúče III vzdialený.. ostrovček
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Rano v Pieninach adamac 2016-01-31 08:37:26
veľmi pekné...
 
adamac
Brunej Darussalam adamac 2016-01-31 08:36:43
Veľmi pekný záber..
 
adamac
Vršatec adamac 2016-01-31 07:37:07
páči sa mi tá línia stromu,ako nás vedie záberom,takže pekné kompo..
 
adamac
ráno.. adamac 2016-01-31 07:33:26
dík..
 
adamac
Bavaro beach adamac 2016-01-30 19:33:01
super protisvetlo i pekná atmosféra na oblohe a ako píše kolega xiastro s 2cm vľavo..
 
adamac
Smiles adamac 2016-01-30 19:18:17
veľmi pekné a úsmevné..
 
adamac
Dráma západu adamac 2016-01-30 19:16:52
ako píše kolega,tiež by to rád videl vo farbe,lebo sa tam na oblohe odohráva pekná scéna..Pri tomto prevode by sa nebál viac prikontrastiť..
 
adamac
The Way Fairy-Tale ZÁZRIVÁ adamac 2016-01-29 17:21:04
parádne video !!
 
adamac
Prebúdzanie adamac 2016-01-28 13:44:07
Ako Ti písal kolega,tak Tvoja úprava jej nepomohla ..Mohol si to skúsiť bez toho filtra..Keď som si pozrel Tvoje fotky,tak to máš blízko na Kľak..Možno nebude pre Teba problém si to znova zopakovať..Ale mal by si skúsiť ísť troška vyššie na Reváň a tam odtiaľ skúsiť nafotiť východ slnka..
 
adamac
zo zatoky II adamac 2016-01-28 13:27:00
pekné...
 
adamac
pod Roháčmi adamac 2016-01-28 13:25:52
príjemný pohľad i foto..
 
adamac
letom svetom II adamac 2016-01-28 06:56:40
pekný pohľad..
 
adamac
... neobvyklé stretnutia ... adamac 2016-01-28 06:55:07
veľmi pekné...Súboj na meče-tykadlá
 
adamac
"Ľadové peklo" adamac 2016-01-27 19:11:09
parádna zimná atmoška sa Ti podarila zachytiť..Ak by si to išiel tlačiť kamošovi na plagát,tak tam retušni tie maličké odlesky vľavo od slnka..To nemá žiadny vplyv na výsledok tohto záberu,ktorý je veľmi dobrý..
 
adamac
maľované vločkou adamac 2016-01-27 15:10:51
isto si mal dôvody ,prečo si to dávala do štvorca..Je to pekné..
 
adamac
maľované vločkou adamac 2016-01-27 14:27:08
ďalší zaujímavý experiment...Tá vločka v srdci tam vyniká..Ja by možno skúsil klasický formát 3:2..Asi takto..
 
adamac
T i m e adamac 2016-01-27 14:20:06
Tvoja obľúbená tonalita,k stroju času pristane..
 
adamac
Obrázky z Turca adamac 2016-01-27 14:14:53
super foto..Pekné línie Turca a ešte to svetlo vzadu,aj pekný prevod..
 
adamac
u Liskov.. adamac 2016-01-26 22:04:49
mám pocit,že teraz deti už pomenej vidia biely sneh,ako my...Tak neviem,či skúšajú jeho chuť,ako my v detstve..
 
adamac
Za polárnym kruhom. adamac 2016-01-26 16:08:47
na nejaký čas môžeme zabudnúť v týchto nadmorských výškach na snehom obalené palice ,stromy a atd...
 
Stránok 64 z 229
1 2 ... 62 63 64 65 66 ... 228 229