cez hory... z Klinu kam kráčaš.. ostrovček pri odpočinku čo tam bude? misa vzdialený.. zimná náladovka II lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Five Star Rezidence adamac 2016-02-16 13:12:14
nejak neviem prísť ako si to nafotil,ale i tak je to veľmi pekné..
 
adamac
posledný záber.. adamac 2016-02-15 19:12:11
to ma veru nenapadlo ..Už si len dojednať nejakého nosiča,čo mi bude plachtu nosiť ..Dík Robo za pristavenie..
 
adamac
posledný záber.. adamac 2016-02-15 16:49:18
ohľadom výberu to bolo ťažké..Len by chcel vedieť, ako si zistil,že to padá doľava..? Fotil som z dola,tak to padalo po stranách..Vyrovnával som zvislice,ale či úspešne neviem..Ja to neviem presne zistiť ,či to padá...
 
adamac
...a matwey-ho nemáte? adamac 2016-02-15 14:46:57
Matwey fotky nepredávajú na ulici..Jedine v Sotheby´s...
 
adamac
posledný záber.. adamac 2016-02-15 14:36:01
Juraj,podľa Roba si Ty preborník na veľké kamene ..Ja takéto nezvládnem odpratať.. Rýchla zmena počasia rozhodla,že som už nemohol vyskúšať iné kompa na tomto mieste. Dík za zastavenie i názor..
 
adamac
posledný záber.. adamac 2016-02-15 14:32:03
Dík Rasťo..Je to niekedy diléma..
 
adamac
posledný záber.. adamac 2016-02-15 14:30:48
Ďakujem..
 
adamac
posledný záber.. adamac 2016-02-15 14:30:17
Mal som dilému a takto to dopadlo..Dík za názor..
 
adamac
posledný záber.. adamac 2016-02-15 14:29:11
v ten deň áno.. Ešteže som stihol posledné slnečné lúče..O pár sekúnd silný vietor zatiahol oblohu oblačnosťou ..Takže sa nekonal zlatá hodinka a ani skúsiť iné kompozície z tohoto miesta.
Dík Walde..
 
adamac
posledný záber.. adamac 2016-02-15 06:35:24
v farebnom prevedení..
 
adamac
na cestě ... adamac 2016-02-14 22:03:38
veľmi zaujímavé terasy....
 
adamac
Ents (the lord of the ring) adamac 2016-02-14 21:28:54
z posledných Tvojich fotiek táto ma najlepšie kompo..len škoda tých veci,čo spomenul Robo..
 
adamac
Man II. adamac 2016-02-14 21:21:10
veľmi pekné i prevod...Čakal som,že dáš aj niektorú s tými autami do čb..
 
adamac
v zlatom opojení.. adamac 2016-02-14 17:14:31
bola farebná troška neskôr,ako minulé roky,ale bola veľmi pekná ..Ďakujem Natália za pristavenie..
 
adamac
Still 4 adamac 2016-02-14 16:40:33
veľmi pekný prevod i foto..
 
adamac
Romantická krajinka adamac 2016-02-14 16:39:53
tajomné prevedenie jazierka,je to veľmi pekné Mat...
 
adamac
Romantická krajinka adamac 2016-02-14 16:38:41
Robo,jazierko je z Raj.kúpeľov,ale nie je tak pekné ,ako ho tu podal Martin..Ináč kúpele teraz sú krajšie,ako boli pred tým..Dosť sa investovalo do bazénov..
 
adamac
Pieninské rána adamac 2016-02-14 16:33:32
veľmi pekný záber z Pienin na Tatry..
 
adamac
Lost in the City II adamac 2016-02-14 16:31:33
pohoda vyžaruje z tohto záberu. Slečna asi nevie,že tu snorí Matovič-človiečik z predošlej Tvojej fotky..
 
adamac
... za svetlom nádeje adamac 2016-02-14 16:21:32
veľmi pekné..
 
Stránok 60 z 229
1 2 ... 58 59 60 61 62 ... 228 229