zimná náladovka II čo tam bude? misa ženy a kríž ostrovček vzdialený.. lúče III cez hory... pri odpočinku kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Primrznuté adamac 2016-02-23 18:47:42
ubral by trošku z kosovky a to by pridal na oblohu,aj keď asi nebola atraktívna....Tie pocukrované stromy vytvárajú pekný pohľad..
 
adamac
kuk... adamac 2016-02-23 18:37:59
táto fešanda je od Spišského plesa..
 
adamac
keď fičí.. adamac 2016-02-23 06:27:29
keď to nie je príliš mrazíve,tak sa to ešte dá .Viac tlačíme nohy do zeme-snehu ,Dík Patrik za pristavenie.
 
adamac
keď fičí.. adamac 2016-02-22 18:30:02
na určitých miestach pri tomto fučáku bol problém s udržaním stability,ale nakoniec sme to ustáli..Dík Robo za pristavenie..
 
adamac
keď fičí.. adamac 2016-02-22 18:27:51
v tom vetre to bola fatamorgána a nie Saxana ..Dík Spoky za pristavenie..
 
adamac
keď fičí.. adamac 2016-02-22 18:26:07
niečo sa tam vynáralo,ale v tom vetre som to ani nejak neregistroval..Len som čumil,aby som ich ako tak mal v kompe ..Dík Rasťo za pristavenie..
 
adamac
keď fičí.. adamac 2016-02-22 18:23:05
vďaka za pristavenie..úplný súhlas..
 
adamac
teplo, teplo, zima, zima :) adamac 2016-02-22 07:54:22
veľmi pekne sa Ti spojili studená a teplá tonalita na jednom zábere..Super záber..GratulujemRobo k fotu dňa..
 
adamac
Nataly adamac 2016-02-22 07:39:55
jemné podanie..super..
 
adamac
keď fičí.. adamac 2016-02-22 07:31:45
ešte aj v štvorcovom formáte..
 
adamac
kuk... adamac 2016-02-22 07:26:54
nejak ušlo..Dík za pozorné pozretie..
 
adamac
Pri kríži adamac 2016-02-20 06:30:01
Keďže som nechcel ovplyvňovať hodnotenie,tak až dnes sa vyjadrím k fotu..Úplne súhlasím z Robom..Mne to nereže ,takto natesno..Neviem,či nejaké veci na boku prekážali,keď si zvolil taký orez..
Foto má atmošku i peknú tonalitu.Gratulujem k fotu dňa..
 
adamac
Íloviská II adamac 2016-02-19 19:03:43
pekná svetelná atmoška..Viac by si ma to páčilo bez tej pravej strany..Asi takto..
 
adamac
motýle :-) adamac 2016-02-19 18:59:43
pekná sýta tonalita a aj pekné motýle..
 
adamac
kuk... adamac 2016-02-19 18:57:32
na túto vzdialenosť fotiť wildlife ..Fotím,čo príde do cesty.. Dík Robo za pristavenie..
 
adamac
kuk... adamac 2016-02-19 18:52:59
tak to neviem,či ju niekto domestikoval..Asi si zvykla na turistov.. Dík za pristavenie..
 
adamac
Kam vedieš? adamac 2016-02-19 13:54:38
pekná kompozícia,tonalita i foto..
 
adamac
východ pri mlyne 3 adamac 2016-02-18 18:56:04
asi sme sa trošku nepochopili.. Ja som myslel na vrbinu a chraštie vľavo..Nie na trávu pri mostíku..Viď dole..Tiež si myslím ako Paladin,že dnešná je lepšia ako včerajšia..
 
adamac
... zvedochtivý ... adamac 2016-02-18 18:50:19
opäť vtipný názov..To je nárečové slovo alebo si to dala tak naschvál?
 
adamac
Hélios adamac 2016-02-18 18:47:50
pekný bokeh majú tie staré skla i tonalitu si dal fajn...Asi len horšie zaostrujú..Mám pocit,že máš len koniec jednej prasličky ostrý..
 
Stránok 58 z 229
1 2 ... 56 57 58 59 60 ... 228 229