viacručná žena... kam kráčaš.. z Klinu čo tam bude? ostrovček cez hory... ženy a kríž misa pri odpočinku vzdialený..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Zvárame adamac 2016-03-22 20:48:45
najčistejšia kompozícia z tejto Tvojej série..Ako píše kolega dole,tak by bolo možné vhodné skúsiť to dať na výšku..
 
adamac
Keď svitá ... adamac 2016-03-22 20:44:32
pekná ranná atmoška a to miesto ju znásobuje...
 
adamac
Siluety adamac 2016-03-22 20:42:32
pekne zasvietilo i atmoška je fajná...Už len lyžiara otočiť opačným smerom
 
adamac
Dva svety adamac 2016-03-22 20:35:19
parádny moment si zachytil..super..
 
adamac
na Osnici adamac 2016-03-22 17:24:42
asi takto si myslel?
 
adamac
Potulky Milánom adamac 2016-03-22 13:00:46
pekné využitie svetla a tieňa..
 
adamac
Na križovatkách ciest adamac 2016-03-22 12:52:50
ja som myslel len lokálnu časť hore upraviť...Tým by sa nič neovplyvnilo na koľajniciach -ani pekné tiene ..
 
adamac
Na križovatkách ciest adamac 2016-03-22 11:58:24
zachytila si dobrý moment..Ja by v hornej časti troška stiahol svetlo alebo bielu..To je,ale môj pocit
 
adamac
"Eye of Uttakleiv" adamac 2016-03-22 11:30:21
Super...Hlavne to popredie..Dlhý čas tomu dodal ešte grady..
 
adamac
na Osnici adamac 2016-03-22 11:28:19
keďže sa objekt pohyboval,tak som nejak všetko neustriehol ,aby to bolo lepšie...Pravú stranu by som mohol orezať,ale vľavo tie milimetre už neviem pridať Jedine doklonovaním Vďaka za názor z rána..
 
adamac
M.F. adamac 2016-03-21 15:06:10
veľmi pekné..Tá postavička tomu dáva rozmer..Pre mňa tiež adept na foto dňa..
 
adamac
chlpáče... adamac 2016-03-18 21:35:07
Vďaka...
 
adamac
B.P. adamac 2016-03-18 21:08:00
pre mňa je asi táto najlepšia zo série s B.P..
 
adamac
V okne adamac 2016-03-18 21:06:48
v pravú chvíľu na správnom mieste..Veľmi dobré..
 
adamac
viacručná žena... adamac 2016-03-18 20:43:20
mal som šťastie na dobré podmienky,tak to nejak vyšlo..Dík za pristavenie a hodnotenie..
 
adamac
,,,,,I,,,,, adamac 2016-03-18 08:48:11
ak tomu mám rozumieť,tak si jednou rukou fotil a druhou rozprašoval alebo si mal pomocníka? Veľmi pekné Robo..Pre mňa dnes jeden z adeptov na TOP dňa..
 
adamac
Siedme oko adamac 2016-03-18 08:45:07
oko pekne vťahuje do hĺbky záberu..
 
adamac
chlpáče... adamac 2016-03-17 21:48:45
nielen retra..
 
adamac
Fatra2 adamac 2016-03-17 21:45:31
foťák by posunul nižšie,aby si mal menej oblohy a viac doliny.. Pravdepodobne si to fotil niekde poblíž Mojžišových prameňoch?
 
adamac
Podšíp II adamac 2016-03-16 20:49:53
Máš pravdu,že v tieňoch je menej detailov,ako by malo byť..Časom možno zistíš,že sú tu niekedy viac hodnotené zábery,ktoré porušujú určité pravidla..Dík za pristavenie..
 
Stránok 56 z 229
1 2 ... 54 55 56 57 58 ... 228 229