viacručná žena... kam kráčaš.. z Klinu čo tam bude? ostrovček cez hory... ženy a kríž misa pri odpočinku vzdialený..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
zimná.. adamac 2016-03-16 20:46:08
Keď nie je ideálne svetlo,tak čierno -biela úprava príde vhod..Dík za pristavenie..
 
adamac
Fačkovské sedlo.. adamac 2016-03-15 20:47:30
ďakujem Petr..
 
adamac
Fačkovské sedlo.. adamac 2016-03-15 20:47:08
ďakujem Mat...
 
adamac
Fačkovské sedlo.. adamac 2016-03-15 20:46:46
Ďakujem..
 
adamac
pri odpočinku adamac 2016-03-14 21:36:13
neverím.. ...Dík...
 
adamac
odhalenie.. adamac 2016-03-09 21:22:32
tiež sa mi pozdáva viac..Dík Mat za pristavenia..
 
adamac
odhalenie.. adamac 2016-03-09 14:53:02
na porovnanie pôvodný záber ...
 
adamac
na konci tunela adamac 2016-03-08 21:52:55
tak to je dosť výnimočné,že nie je tam ľudí...
 
adamac
Podzim & zima adamac 2016-03-08 09:51:22
ďalšia pecka od Teba..
 
adamac
na karibskej pláži III. adamac 2016-03-07 16:30:27
pekne Ti mazlo vodu na ten čas...Z ruky alebo zo statívu?
 
adamac
Sen o zámku adamac 2016-03-07 09:42:07
keby mostík bol aj v skutočnosti ,tak to by bolo paráda pre zámok..Páči sa mi myšlienka...foto zaujalo..
 
adamac
héééj rup! adamac 2016-03-07 08:51:43
dobrý moment..
 
adamac
hrebeňovka adamac 2016-03-07 08:50:06
netradičná tonalita,ale páči sa mi to..
 
adamac
Rozprávkové ráno v Malej Fatre adamac 2016-03-07 08:37:14
parádne podmienky i foto..Zaujímalo by ma ,či je to jednocvak s menšou clonou alebo dlhočasovka?
 
adamac
keď mrzlo... adamac 2016-02-24 19:15:25
už tam chodím pár rokov..I v zime..Už som si myslel,že nič nenafotím,lebo o chvíľku slnko malo zájsť za hrebeň..A z ničoho nič sa tam začala ukazovať hmla nad ľadom..Trvalo to krátko,,ale bolo to zaujímavé ..Dík Robo za pristavenie..
 
adamac
keď mrzlo... adamac 2016-02-24 19:11:29
dalo sa korčuľovať asi týždeň ..Vďaka za pristavenie
 
adamac
Lúčne pohľady V. adamac 2016-02-24 19:04:20
super...
 
adamac
Prišla jar ... adamac 2016-02-24 19:03:30
veľmi pekné makro s pekným bokeehom ,svetom i tonalitou..Len škoda,že si nenašiel snežienku ,ktorá by mala kvet mimo listu..To vôbec neznižuje kvalitu tohto záberu..
 
adamac
cesta do neznáma... adamac 2016-02-24 17:29:46
zaujímavý minimál..
 
adamac
The Healer adamac 2016-02-24 17:28:30
jednoduché,ale zaujímavé..
 
Stránok 57 z 229
1 2 ... 55 56 57 58 59 ... 228 229