vzdialený.. cez hory... z Klinu kam kráčaš.. misa ženy a kríž čo tam bude? pri odpočinku viacručná žena... lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
pri velikánoch.. adamac 2016-03-30 14:20:58
pri idúcich turistoch som rád,že sa mi niekedy podarí vhodná kompozícia,lebo je to o momentoch..Tvoj návrh je dobrý..Možno sa ešte so záberom pohrám..Dík za pristavenie..
 
adamac
... rozhliadajúci sa ... adamac 2016-03-29 21:47:57
ja gratulujem k dnešnej TOP a možno aj zajtra Erika vytiahne ďalšiu TOP..
 
adamac
nočná inverzia kopce hladí adamac 2016-03-29 13:17:52
pre mňa je táto oveľa lepšia..Nielen kompozíciou..
 
adamac
... rozhliadajúci sa ... adamac 2016-03-29 13:08:16
super Erika..
 
adamac
o obdarovávání ... adamac 2016-03-29 06:35:05
dobrý moment a pekný čb prevod..
 
adamac
Sv.Barborka adamac 2016-03-29 06:33:33
veľmi pekné..
 
adamac
Stairway to Heaven adamac 2016-03-29 06:32:07
veľmi pekné..dobrá práca Mat..
 
adamac
i  Iiiii adamac 2016-03-24 18:48:28
vyliala sa mi čierna farba,tak som to nechal tak.. Dík Robo..
 
adamac
čo chutí viac? adamac 2016-03-24 18:39:09
každému niečo iné chutí..Mne okrem iného ,aj tie pohľady vôkol.. Dík za pristavenie..
 
adamac
Zázrivské zákutia adamac 2016-03-24 18:32:42
veľmi pekné..
 
adamac
Vo svetle adamac 2016-03-24 16:54:19
na zábere je Veterná Poruba? Foto je asi zložené z viacerých záberov? Horná časť má parádne svetlo...
 
adamac
ibis biely adamac 2016-03-24 16:41:38
veľmi pekný moment..
 
adamac
i  Iiiii adamac 2016-03-24 16:27:18
Srdečná vďaka,som rád, že sa páči..Vďaka i tým,čo sa dnes pristavili pri mojej fotke..Prajem všetkým veselú Veľkú noc..
 
adamac
exotika po africky adamac 2016-03-24 16:20:25
príjemné svetlo..
 
adamac
Hudobník adamac 2016-03-24 06:40:56
zaujímavé..
 
adamac
Portrait of Karin adamac 2016-03-24 06:40:04
veľmi pekné..
 
adamac
To adamac 2016-03-23 06:55:58
fíha..lietajúce UFO..Tak to sa malo komu podarí zachytiť.. Tá hudba k tomu pasuje..
 
adamac
jarou maľované II adamac 2016-03-23 06:17:01
páči sa mi jemná tonalita i kompo..Mierne chýbajúca tonalita bola už spomenutá Robom...
 
adamac
Siluety adamac 2016-03-22 22:12:02
čo už Spoky...Všetko vieš.. Len by si to nemal prezrádzať .. Keby ten lyžiar bol natočený smerom dole,tak píšem len chvály,lebo Robo už opomenul menší nedostatok....
 
adamac
na Osnici adamac 2016-03-22 22:02:13
dík Patrik za pristavenie..
 
Stránok 55 z 229
1 2 ... 53 54 55 56 57 ... 228 229