čo tam bude? lúče III misa kam kráčaš.. cez hory... z Klinu pri odpočinku ostrovček vzdialený.. ženy a kríž
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Hra o jablko adamac 2016-04-01 18:55:21
Gratujem Mat k foto dňa..Hoci má nejaké postprocesové nedostatky i tak je dobrá..Ja som si myslel,že vyhrá Erika-blueModesty6,lebo jej fotka sa mi veľmi páčila..Aj som jej fandil,ale porazil si ju čestne,takže nemám žiadne výhrady k fotu dňa..Nech sa darí ..
 
adamac
Hra o jablko adamac 2016-04-01 18:48:50
Ja som tiež toho názoru..Aj naši politici by nám radi prišili,že my môžeme za všetko,ale oni za nič..
Nechcem,ale písať o politike..
Mne sa tiež včera páčila iná fotka na foto dňa..Ja som ju podporil i komentom,ale nezískala 61 hlasov,aby bola ona prvá..Za to ,ale nebudem hádzať vinu na portál a ľudí..Len by som bol zvedavý,že či oni podporili svojich favoritov alebo len čakali,že sa to samo stane..Pretromfnúť 60 hlasov by hádam nemal byť problém..?
 
adamac
Botanička adamac 2016-04-01 17:17:20
tu si ju lákal na podbeľ ? pekné..
 
adamac
V rannej rose adamac 2016-04-01 17:15:08
táto jednoduchšia kompozícia sa mi viac páči,ako pri dvojičkách..pekné..
 
adamac
Hrad Beckov I adamac 2016-04-01 17:09:26
pekné svetlo,príjemné foto..
 
adamac
Tatry (časť) adamac 2016-04-01 06:13:15
ako píše juve16,tak by odrezal tu špagetu..Alebo by pridal trošku viac na úkor oblohy..Svetlo i pohľad pekné..
 
adamac
Biele skaly.. adamac 2016-03-31 20:34:06
zabudol som napísať,že som neorezával zhora..Rezal som len zľava,lebo mi tam niečo vadilo a nechcel som,aby to bol natiahnutý slíž..
 
adamac
...Popradské Pleso.... adamac 2016-03-31 20:22:16
mám rád toto miesto ..Príjemné foto..
 
adamac
pri velikánoch.. adamac 2016-03-31 16:57:17
ďakujem,potešilo..
 
adamac
Biele skaly.. adamac 2016-03-31 16:46:10
je to zložené PANO a miesta hore je habadej..Ešte by tam vošlo aj lietadlo..
 
adamac
Nešťastie adamac 2016-03-31 16:42:57
dobrý moment si zachytil...Môžeš byť paparazzi.. Mohol si skúsiť vyklonovať tie modré čiarky pri hornom okraji a niečo urobiť s pravým horným rožkom..Troška priťahujú pozornosť,aj keď príbeh fotky neovplyvňujú ..
 
adamac
babám som asi na smiech... adamac 2016-03-31 16:30:35
k ich zubom tento prevod pristane..Pekný moment i prevod..
 
adamac
pri Dunaji adamac 2016-03-31 16:29:10
dobre si ho zachytila..Isto to nebolo ľahké..
 
adamac
... večerinka na lúčke ... adamac 2016-03-31 16:28:15
ďalší skvost od Teba..
 
adamac
Obrázky z Turca adamac 2016-03-30 21:10:59
keby to bolo bez vrchu,tak by začal uvažovať o fote dňa aj ja..Asi takto by si to ja vedel predstaviť..
 
adamac
Na omšu adamac 2016-03-30 14:51:27
dobrý moment i prevod..
 
adamac
Svetlý bod adamac 2016-03-30 14:48:07
foto má silný potenciál..Len by som pridal bielej,aby si zvýraznil kostolík a trošku aj doostril..Ja som to narýchlo skúsil na tejto zmenšenom formáte a takto to vyšlo..
 
adamac
::::: adamac 2016-03-30 14:32:53
to prirodzené svetlo je tam super..
 
adamac
úsmev :o) adamac 2016-03-30 14:29:47
pekné svetlo na skalách..
 
adamac
.....) adamac 2016-03-30 14:24:33
aký je guľatučký..sympaťák..
 
Stránok 54 z 229
1 2 ... 52 53 54 55 56 ... 228 229