vzdialený.. cez hory... z Klinu kam kráčaš.. misa ženy a kríž čo tam bude? pri odpočinku viacručná žena... lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Nekonečno adamac 2016-04-13 20:37:06
veľmi pekná štruktúra...
 
adamac
Nižná Bystrá.. adamac 2016-04-13 20:02:28
asi každý krajinkár má rád prelievajúcu oblačnosť cez hrebeň..Len škoda,že sa viac vtedy hrebeň neodhalil..Hoci som čakal dosť dlho na vrchole Bystrej..
 
adamac
Orechová jar... adamac 2016-04-13 19:32:17
príjemné foto..
 
adamac
V rannej rose adamac 2016-04-12 18:52:28
veľmi pekný detail muchy...
 
adamac
cieľ... adamac 2016-04-11 21:11:58
keby som preklonoval chodník,tak by potom možno bol aj sneh biely.. Niekto tu musí chladiť...
 
adamac
cieľ... adamac 2016-04-11 17:30:55
ďakujem Mat..
 
adamac
... LOFOTY ... adamac 2016-04-11 17:24:48
krásne farebné divadlo na oblohe..
 
adamac
cieľ... adamac 2016-04-11 17:21:01
na konci marca sa mi na nový -biely sneh už nechcelo čakať
 
adamac
Náriečníci na Dunaji adamac 2016-04-11 13:52:50
lodička to pekne kompozične doplnila...
 
adamac
Podersdorf am See IV adamac 2016-04-11 13:50:37
parádne svetlo i foto..
 
adamac
Magické ráno fatranské adamac 2016-04-11 13:48:01
super..Veľmi sa mi páči prirodzenosť záberu...
 
adamac
plachty sú napnuté.. adamac 2016-04-08 06:19:40
Patrik, Sahara k nám ešte ani tým fičákom nepriletela.. ..Dík za vyjadrenie i hodnotenie..
 
adamac
Vôňa jari II. adamac 2016-04-07 22:06:51
tá clona 0,71 je skutočná?
 
adamac
plachty sú napnuté.. adamac 2016-04-07 21:19:57
dík Mat..
 
adamac
plachty sú napnuté.. adamac 2016-04-07 21:18:41
Robo,však tie zábery sú ešte veľmi čerstvé..
 
adamac
plachty sú napnuté.. adamac 2016-04-07 21:16:55
ďakujem za názor i hodnotenie..
 
adamac
Mladá žena v starom okne adamac 2016-04-07 21:15:36
pekné foto..
 
adamac
oOOo adamac 2016-04-07 21:08:30
super práca i foto....
 
adamac
Bubo bubo adamac 2016-04-07 21:06:59
krásny bubo i záber..
 
adamac
v dave chutí najlepšie... adamac 2016-04-07 21:01:51
okrem prevodu ma zaujala dynamika záberu..
 
Stránok 52 z 229
1 2 ... 50 51 52 53 54 ... 228 229