zimná náladovka II ostrovček pri odpočinku viacručná žena... ženy a kríž čo tam bude? z Klinu misa cez hory... lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
jarné zákutia III adamac 2016-04-28 17:06:36
úplne súhlasím...Keď do toho príde sneh alebo pár dni bez slnka,tak je to veľmi krátke...Ale aj tá zelená začiatkom mája je veľmi pekná,keď má ešte rôzne odtiene..Ďakujem za pristavenie i hodnotenie..
 
adamac
jarné zákutia III adamac 2016-04-28 16:36:24
Vďaka Mat..
 
adamac
jarné zákutia III adamac 2016-04-28 16:35:59
toto miesto sa mi podarilo náhodne objaviť až pri poslednom foto-výlete okolo Vadičovskej doliny,takže uvidím aké to bude vyzerať na jeseň...Dík za hodnotenie i pristavenie..
 
adamac
Lavička adamac 2016-04-28 05:02:11
pekné kompo...Pravdepodobne sa T zachvel fotoaparát na takom dlhom ohnisku a máš záber s horšou kresbou alebo si nedobre doostril...
 
adamac
Za našou dedinou VI... adamac 2016-04-27 11:26:10
možno by bez spodnej časti bola čistejšia kompozícia,ale mne sa to aj takto páči..Vytvára to také dvojnásobne svetelné kontrasty..Ja by asi troška stiahol expozíciu do mínusu,hlavne spodný pruh,aby tak nesvietil
 
adamac
ulička smrti II. adamac 2016-04-27 11:20:17
úprava veľmi sedla k záberu...
 
adamac
Rozkvitnutý adamac 2016-04-27 11:18:13
pekné mraky,také dynamické...
 
adamac
kukuk adamac 2016-04-27 11:14:34
krásny záber..
 
adamac
Maliar adamac 2016-04-27 11:12:09
keď som ráno fotku rýchlo pozrel,tak sa mi chlapec pripomínal nejakého chlapca z sovietskeho filmu..Teraz hlavne vidím,že sa veľmi podobá na Teba..Isto to je ťažké dať takú fotku na komentovanie do galérie,ale ako píše Patrik isto tu máš obdiv od viacerých za odvahu ju tu dať..Foto je veľmi pekné ...
 
adamac
Vodopád Bystrô adamac 2016-04-25 19:12:53
veľmi pekný prevod do čb pozdvihol o level kvalitu záberu...Je príliš vysoký,aby bol celý v zábere bez rušivých elementov...Takéto detailnejší záber časti vodopádu viac vyniká..
 
adamac
jarné zákutia.. adamac 2016-04-25 11:04:51
tieto dni je príroda krásna,takže to človeka viac ťahá do prírody...Dík..
 
adamac
jarné zákutia.. adamac 2016-04-25 11:03:35
bolo už také posledné svetlo,takže sa troška ľahšie fotilo Len mám pocit,že v notebooku ju mám kontrastnejšiu..
 
adamac
... mlynárik na bleduli ... adamac 2016-04-21 18:35:04
gratulujem k TOP...Rapsódia v modrom si to zaslúžila..
 
adamac
spiaci drak adamac 2016-04-21 18:25:02
super..
 
adamac
sova snežná II adamac 2016-04-21 13:20:11
veľmi pekne zachytená ...
 
adamac
už aj ja... adamac 2016-04-21 13:17:03
Patrik,som rád,že kostolík niečim prekvapil ..Vďaka..
 
adamac
už aj ja... adamac 2016-04-21 13:15:28
to som rád,že aj úprava zaujala...Trošku som mal obavy,či tá úprava zaujme...Vďaka..
 
adamac
Kaštanová alej u Karlína adamac 2016-04-21 13:09:03
veľmi pekné svetlo i línie..
 
adamac
Malofatranské pohľady adamac 2016-04-21 13:03:28
Tvoje obľúbené miesto ...Veľmi pekné svetlo...
 
adamac
už aj ja... adamac 2016-04-21 06:05:23
ďakujem Petr,potešilo..
 
Stránok 50 z 229
1 2 ... 48 49 50 51 52 ... 228 229