zimná náladovka II ostrovček pri odpočinku viacručná žena... ženy a kríž čo tam bude? z Klinu misa cez hory... lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
28.4.2016 II adamac 2016-05-03 19:28:23
Nejak k mi tej atmosfére pasoval tento prevod..Som rád,že foto zaujalo..Vďaka Rasťo za hodnotenie i pristavenie..
 
adamac
28.4.2016 II adamac 2016-05-03 19:26:37
Vďaka
 
adamac
28.4.2016 II adamac 2016-05-03 19:26:20
Vďaka
 
adamac
Na veternej vyhliadke adamac 2016-05-03 15:29:53
veľmi sa mi páči kontrast osvieteného lesa proti pozadiu-oblohe..Teplej farby oproti studenej...
 
adamac
Elgol adamac 2016-05-02 20:42:07
veľmi pekné popredie i dynamika záberu..
 
adamac
28.4.2016 adamac 2016-05-02 19:08:37
za tri hodinky isto bolo dole už viacej zelenej,ale isto ani na strome už nebol sneh.. Nejak som si sedel na kábli,že ma to nenapadlo odhádzať..A pri tom som tam skoro hodinu stepoval,aby slnko aspoň troška presvietilo cez oblačnosť...Som rád,že sa páči..Až po rozkliknutí je troška vidieť tu atmošku,čo tam bola..Dík Robo..
 
adamac
28.4.2016 adamac 2016-05-02 18:59:36
niekedy neviem,čo bude pre portál lepšie..Je to menšia diléma..
 
adamac
28.4.2016 adamac 2016-05-02 10:45:35
Svetlo málo preniklo do stredu záberu a opäť sa stratilio..Bol to okamih..Stihol som urobiť len jeden záber s trojexpozíciou....Tento záber som nejak neupravoval..Nechal som ho v tej ponurej studenšej atmoške..
Dole je viac upravený záber,kde som už pridal viac bielej..Tak neviem ,či by ten niekoho viac oslovil,ako tento na kritike..Dík za pristavenie...
 
adamac
28.4.2016 adamac 2016-05-02 10:39:19
sám som bol prekvapený koľko tam je ráno snehu,lebo to je asi vo výške 650m..Ja som pôvodne chcel nafotiť kontrast zelenej farby v sedle a bielej MF na pozadí..Lenže sedlo bolo pod snehom a MF nebolo vidieť kvôli oblačnosti... Hoci predpoveď bola na jasno a polojasno v ranných hodinách..Dík Rasťo za pristavenie..
 
adamac
planeta Země ... adamac 2016-05-01 21:41:05
po zaujímavých miestach sa pohybuješ..
 
adamac
Manzano adamac 2016-04-29 17:16:22
v jednoduchosti je krása...
 
adamac
Skogafoss adamac 2016-04-29 17:12:01
krásne scéna i foto..Keďže si nechal postavičku vo farbe,tak by ju asi posunul kúsok vpravo..Mimo vodopádu,aby až tak nepriťahovala pozornosť...Ale to je len môj pohľad,ktorý nemusíš brať do úvahy..
 
adamac
Cestou na sedlo Žiarce adamac 2016-04-29 14:35:26
asi si myslel túto cestu?Foto je zo včera,keď som vôbec nevidel na MF.. Len to miesto odkiaľ si fotil je asi mimo cesty...Včera som si nepozrel ohnisko,takže je to jasné,že tie kríky nie sú totožné z stromami pod sedlom Žiarce..
 
adamac
Jelenia hora II adamac 2016-04-29 14:29:41
ja už tiež nové mapy nekupujem...Stačí mi zájsť na hiking ..turistická mapa a pozriem trasu..Tu je Jelenia hora https://mapy.hiking.sk/?hpid=JQYUO Tiež som začal obdivovať zákutia mimo značiek..Aj včera,ale sadla taká hmla,že som nevedel ďalej pokračovať,tak som sa radšej vrátil a pokračoval po značke..Ešteže bol sneh,tak som sa mohol ísť späť po svojich stopách.. Ale už tu nejdem viac diskutovať ,čo sa netýka tejto peknej fotky..
 
adamac
Jarné práce na poli adamac 2016-04-29 10:08:06
veľmi pekný prevod...Tie línie sú pekné kontrastné...
 
adamac
Jelenia hora II adamac 2016-04-29 10:03:58
pre mňa je lepšia,ako tá minulá,čo vyhrala TOP dňa..Tmavšie spracovanie jej pristane..
 
adamac
Jelenia hora II adamac 2016-04-29 10:02:31
Rasťo nezablúdiš...Z Plaveckého Mikuláša tam ide značka..Najprv žltá a následne zelená značka...Teraz je to veľmi pekné miesto na fotenie,lebo sú tam rôzne odtiene zelenej farby a keď ešte trafíš svetelné podmienky ..
 
adamac
Cestou na sedlo Žiarce adamac 2016-04-28 22:21:36
bol som tam dnes a v sedle som nič také listnaté nevidel,ale bola oblačnosť,tak možno preto Keď som odchádzal,tak na stromoch už sneh nebol...Len na zemi ešte niečo bolo..
 
adamac
jarné zákutia III adamac 2016-04-28 22:16:35
nemohol nikde kráčať,lebo ten druhý ho držal ...Ďakujem..
 
adamac
Cestou na sedlo Žiarce adamac 2016-04-28 22:11:31
ale to nie je tohtoročná? Hoci MF má sneh,ale tie stromy majú len kvet....pekný kontrast-foto..
 
Stránok 49 z 229
1 2 ... 47 48 49 50 51 ... 228 229