cez hory... zimná náladovka II ostrovček kam kráčaš.. lúče III čo tam bude? ženy a kríž z Klinu misa vzdialený..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
za konármi.. adamac 2016-05-06 20:36:24
už tam asi nie je zákaz..My sme sa tam pohybovali bez problémov..
 
adamac
za konármi.. adamac 2016-05-06 20:34:05
dík..
 
adamac
jarné pohľady.. adamac 2016-05-05 21:40:47
vďaka Robo..
 
adamac
keď mrzlo... adamac 2016-05-05 15:31:33
srdečná vďaka..
 
adamac
uletená.. adamac 2016-05-04 21:52:47
vďaka Robo...
 
adamac
Keď si sám. adamac 2016-05-04 21:48:12
ináč pri tejto borovici som bol prvýkrát asi pred 10 rokmi a vlani som si to zopakoval..Lenže takéto podmienky som nemal...Za tie roky sa to tam zmenilo k horšiemu kvôli ťažbe kalamity..
 
adamac
Keď si sám. adamac 2016-05-04 21:44:14
veľmi pekné..
 
adamac
Farebný súmrak adamac 2016-05-04 13:45:33
veľmi pekná atmoška i kompozícia...Už len krajší spadnutý strom tam chýba,ale to nejak nevieš ovplyvniť
 
adamac
Urazený škriatok v rozprávkove.. adamac 2016-05-04 13:39:07
veľmi pekné...O 20 rokov mu ju ukázať
 
adamac
Manhattan reflection adamac 2016-05-04 13:37:04
fajné...
 
adamac
Scheidegg Mountains III adamac 2016-05-04 13:35:27
s tými stopami je to super...
 
adamac
Pod ohnivým drakom... adamac 2016-05-04 13:30:11
veľmi pekné miesto i svetlo....Mali ste aj peknú dohľadnosť...Ak máš nejakú z tohto miesta bez oblohy...Nejak detail tejto časti,tak pridaj ...
 
adamac
... jarnými lúčmi zaliata ... adamac 2016-05-04 13:23:55
veľmi pekné jemné spracovanie...super Erika..
 
adamac
Strom adamac 2016-05-04 13:22:34
pekný prevod Mat..Tak ako vždy
 
adamac
kuvik obyčajný adamac 2016-05-04 13:21:26
pekný...
 
adamac
uletená.. adamac 2016-05-04 13:20:39
Vďaka
 
adamac
uletená.. adamac 2016-05-04 13:20:19
na sklade nemali 0,2...Len 0,4 ...Tak to trošku viac zrní.. Dík Walde za pristavenie a hodnotenie..
 
adamac
28.4.2016 II adamac 2016-05-03 19:40:12
vďaka Robo...
 
adamac
28.4.2016 II adamac 2016-05-03 19:39:43
srdečná vďaka..
 
adamac
28.4.2016 II adamac 2016-05-03 19:36:08
Ďakujem Mat..
 
Stránok 48 z 229
1 2 ... 46 47 48 49 50 ... 228 229