ostrovček pri odpočinku lúče III viacručná žena... čo tam bude? zimná náladovka II kam kráčaš.. z Klinu misa vzdialený..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Plamienka driemavá - WORKSHOP adamac 2016-05-17 14:23:20
veľmi pekné zachytené..
 
adamac
... sólistický majáles ... adamac 2016-05-17 14:21:13
opäť veľmi pekné podanie..
 
adamac
čerešničky na šikmej ploche.. adamac 2016-05-17 14:19:09
Vďaka..
 
adamac
čerešničky na šikmej ploche.. adamac 2016-05-17 14:18:53
Vďaka...
 
adamac
čerešničky na šikmej ploche.. adamac 2016-05-17 14:18:35
Vďaka...
 
adamac
čerešničky na šikmej ploche.. adamac 2016-05-17 14:18:14
Vďaka...
 
adamac
čerešničky na šikmej ploche.. adamac 2016-05-17 14:17:53
cca 120 m odtiaľ v lese niekto pílil-kradol drevo..Mohol som ho skúsiť zavolať Len, či by mi tieto dve čerešničky nezrezal ..Vďaka..
 
adamac
čerešničky na šikmej ploche.. adamac 2016-05-17 14:15:53
kým platím vatikánskou menou,tak si to môžem dovoliť Vďaka..
 
adamac
Perspektíva adamac 2016-05-17 05:22:41
skúsil by retušnuť tie vetvičky na oblohe
 
adamac
čerešničky na šikmej ploche.. adamac 2016-05-17 05:15:39
jednoduchšia verzia...
 
adamac
Západ v Dražovciach adamac 2016-05-16 15:25:40
tie postavičky tomu dávajú rozmer i svetlo bolo fajn...
 
adamac
Po západe z Východnej Vysokej adamac 2016-05-16 14:51:16
musel to byť zážitok tam byť..Foto super..Tam v strede pod tými prelíňajúcimi mráčkami je čo také malé biele? Žeby Ninja?
 
adamac
... AURORA ... adamac 2016-05-16 14:39:40
krása ..Neskutočné divadlo..
 
adamac
malé éterické adamac 2016-05-14 18:22:00
pekná jemná tonalita i spracovanie...veľmi pekné..
 
adamac
Anas platyrhynchos adamac 2016-05-14 18:19:41
veľmi pekné..
 
adamac
Dotknúť sa neba adamac 2016-05-13 19:06:39
veľmi dobrý postreh i kvalitné spracovanie..
 
adamac
Osamotený adamac 2016-05-13 18:48:50
ešte raz som sa k nej vrátil,lebo ma zaujala..Ak si strom a vtáky dorobil štetcom,tak je to parádne urobené ,lebo som si nič nevšimol...Až keď som dočítal popis,tak mi spadla sánka..Krásne si sa hral..
 
adamac
... chytanie bronzu ... adamac 2016-05-13 18:34:05
ako na nás kuká.. Veľmi pekne je už opálený
 
adamac
Osamotený adamac 2016-05-13 18:24:07
páči
 
adamac
Budmerický kaštieľ adamac 2016-05-12 18:24:12
no neviem,či by mali na zámku radosť z takto zachyteného kaštieľa ..Však vidíš,ako málo ju aj tu otvárali na stránke...Asi by mali radšej farebnú verziu.. ..Viď dole Dík Mat..
 
Stránok 46 z 229
1 2 ... 44 45 46 47 48 ... 228 229