z Klinu cez hory... pri odpočinku misa ostrovček ženy a kríž viacručná žena... vzdialený.. zimná náladovka II čo tam bude?
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
kulisár si dal záležať... adamac 2016-05-25 10:27:08
má to dynamiku..Pekné mraky i svetlo urobili svoje..
 
adamac
Matilda adamac 2016-05-25 10:25:11
veľmi pekné..
 
adamac
Plastic People of The Universe adamac 2016-05-25 05:36:20
super...
 
adamac
:) adamac 2016-05-24 14:33:23
super podhľad..
 
adamac
... adamac 2016-05-24 14:32:32
zaujímavé spracovanie...
 
adamac
Keď zasvieti do búrky adamac 2016-05-24 14:19:37
popredie i atmo super..
 
adamac
--Bastei Fog-- adamac 2016-05-24 14:18:13
super..
 
adamac
Buachaille Etive Mòr adamac 2016-05-23 10:59:30
super svetlo..
 
adamac
Kršlenica adamac 2016-05-23 10:41:23
super svetlo...
 
adamac
Stokksness adamac 2016-05-23 10:31:39
super..
 
adamac
Plastic People adamac 2016-05-23 10:26:52
zaujímavé..
 
adamac
3812 m.n.m. adamac 2016-05-23 10:24:54
príjemne foto..
 
adamac
športová adamac 2016-05-19 16:22:00
Rasťo veľmi dobrá momentka a veľmi pekné spracovaná...
 
adamac
Strážca mrakov.. adamac 2016-05-19 16:04:34
ako som spomínal,tak tu som spravil prirodzenú úpravu,ktorá by sa dal aj vytlačiť..Kontrastnejšia by už lepšie vyznela tu,ale pri tlači by bolo v tieňoch tmavo..Ďakujem..
 
adamac
Strážca mrakov.. adamac 2016-05-19 16:01:48
je to na Ostrej..Neviem kedy si tam bol na posledy,ale tie mladé smrečky tam pred 10-15 rokmi neprekážali pri fotení
 
adamac
Strážca mrakov.. adamac 2016-05-19 08:34:56
bol to moment,keď sa turista zjavil na tej skale,tak som sa snažil ho rýchlo zachytiť s tými mrakmi.. Je tam veľa prvkov,ktorý ten pohľad komplikujú.Kto tam pozná,tak vie o čom hovorím.Pri kontrastnejšej úprave už tie skaly tak nezanikajú ...Chcel som dať dnes prirodzenejšiu úpravu ..Skúsim sa ešte s tým viac pohrať..Dík za pristavenie..
 
adamac
Budmerický kaštieľ adamac 2016-05-17 22:10:41
ďakujem Petr ..
 
adamac
čerešničky na šikmej ploche.. adamac 2016-05-17 20:20:55
chcel som mať väčšiu-hustejšiu korunu stromu ,tak som hľadal uhol,aby nebolo príliš vidieť,že sú za sebou dve čerešne..Ešte to by mi chýbalo ku šťastiu ,aby ma niekto ovalil Vďaka...
 
adamac
čerešničky na šikmej ploche.. adamac 2016-05-17 14:54:42
v názve fotografie na kritike sú čerešničky ,lebo sú tam dve..Zvolil som taký uhol,aby to vyzeralo,ako jedná..Viď dole z iného uhla..
 
adamac
zvedavé ovečky adamac 2016-05-17 14:38:22
Patrik,nejak sa nad mnou zľutovali..
 
Stránok 45 z 229
1 2 ... 43 44 45 46 47 ... 228 229