ženy a kríž čo tam bude? z Klinu cez hory... ostrovček vzdialený.. misa pri odpočinku zimná náladovka II lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
na filmárskej lúke .. adamac 2016-05-30 21:29:30
Vďaka ,potešilo..
 
adamac
skalné steny.. adamac 2016-05-27 21:26:19
Vďaka
 
adamac
Sopka adamac 2016-05-26 22:13:30
veľmi pekné svetlo..To je zahalený Choč?
 
adamac
Ostrá... adamac 2016-05-26 22:00:06
prečo by mi to malo byť jedno..Je to Tvoj pohľad a ja ho rešpektujem..Už nebudem riešiť,či to bol softvér alebo až príliš tlačenie na pílu...Len som si to mal pozornejšie prezrieť..Možno ešte niekedy ju skúsim opäť upraviť..Dík za písmenka..
 
adamac
z rozprávky adamac 2016-05-26 19:34:36
skúsil by som štvorec...bez tej ľavej strany... tonalita fajn..
 
adamac
UFO adamac 2016-05-26 14:12:42
dobrá myšlienka...Ja by to asi skúsil bez tých krajných pouličných svetiel,lebo sú veľmi blízko okraju...Pridal by kontrastu...Ja som len tak skúsil...
 
adamac
praha adamac 2016-05-26 14:09:23
škoda toho konárika vľavo hore..To sa možno dalo vyklonovať..Ináč pekný nočný pohľad..
 
adamac
V zamyslení adamac 2016-05-26 14:02:09
veľmi pekné i prevod..
 
adamac
Ostrá... adamac 2016-05-26 13:59:00
Vďaka...
 
adamac
Ostrá... adamac 2016-05-26 13:58:34
postavičky dávajú rozmer voči horám...No uvidíme,či ešte nebudú výhrady voči kompozícii ..Vďaka Rasťo..
 
adamac
Ostrá... adamac 2016-05-26 13:56:03
Vďaka za hodnotenie,potešilo..
 
adamac
Ostrá... adamac 2016-05-26 13:55:24
Vďaka,teší aj mňa..
 
adamac
Ostrá... adamac 2016-05-26 13:54:39
neupravoval som oblohu a bralo zvlášť..Len som urobil kontrastnejší prevod..Vďaka za pripomienku..Budem si musieť dať viac záležať alebo vymeniť okuliare
 
adamac
Ostrá... adamac 2016-05-26 13:52:18
Vďaka
 
adamac
hop.. :-) adamac 2016-05-26 13:50:23
super..Páči sa mi uhol pohľadu a aj pekne zaostrené ....Viac sa mi tento záber páči,ako dnešný orol...Tu je ešte viac dynamiky ...
 
adamac
Tréning honu na líšku adamac 2016-05-26 13:42:42
zo záberu cítiť rýchlosť koníka,ako sa preháňa po lúkách...Veľmi pekne..
 
adamac
letecký pohľad.. adamac 2016-05-26 05:29:16
bol to malý pokus trošku zmiasť..Ak sa podarilo,tak som rád..Vďaka Petr za pristavenie a hodnotenie..
 
adamac
letecký pohľad.. adamac 2016-05-25 10:44:06
máš to blízko,takže si to môžeš ísť vyskúšať na Straník...Vďaka...
 
adamac
letecký pohľad.. adamac 2016-05-25 10:42:50
Rasťo aj ja, alebo z vrcholov našich hôr Vďaka...
 
adamac
... štartovacie plató motýľa ... adamac 2016-05-25 10:28:28
pekné si zaostrila...Veľmi pekné..
 
Stránok 44 z 229
1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 228 229