pri odpočinku cez hory... lúče III ostrovček čo tam bude? misa vzdialený.. viacručná žena... kam kráčaš.. z Klinu
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
*Nábrežie po západe II* adamac 2016-06-08 12:13:35
veľmi pekný nočný záber..Len mi pocitovo hrad jemné padá do prava,ale či je to v skutočnosti,tak to neviem posúdiť..
 
adamac
Stubajské alpušky nambr tú adamac 2016-06-07 14:46:46
pekné prostredie i tonalita pekná-sýta...
 
adamac
zvedavá... adamac 2016-06-07 14:35:44
a ja ...Dík Patrik..
 
adamac
zvedavá... adamac 2016-06-07 14:35:09
v tom nezaujímavom prostredí som to musel nejak oživiť,tak som sa snažil ich odfotiť z dola..Lenže tieto ovečky reagovali tak ,že sa rýchlo ku mne približovali ,ako keby som im niečo chcel dať..Tá zvedavá by mi bola aj foťák oblízala ..Vďaka za pristavenie a hodnotenie..
 
adamac
zvedavá... adamac 2016-06-07 14:28:09
ja som bol sústredený na displej,aby som aspoň nejaké kompo uhral..Až v PC som zistil,že tam mám ešte ďalšiu zvedavú ovečku.. Dík za pristavenia..
 
adamac
zvedavá... adamac 2016-06-07 14:25:15
veď ja by som im ju nechal tam ,tak by mi hádam odpustili...
 
adamac
Dark Hedges adamac 2016-06-07 14:20:43
super prostredie i atmoška..
 
adamac
Mrakiáda adamac 2016-06-02 14:23:23
veľmi pekné obláčikové zrkadlo..Mne tu formát vyhovuje...
 
adamac
Nad hladinou adamac 2016-06-02 13:14:07
veľmi pekné..
 
adamac
ako nepodarená káva.. adamac 2016-06-02 13:00:52
asi Ti posledné dva zábery urobili náladu alebo žeby tie názvy?
 
adamac
Po západu adamac 2016-06-02 12:59:08
svetlo a panenský sneh v popredí vytvorili veľmi pekný záber..
 
adamac
Vo večernom svetle..... adamac 2016-06-02 05:36:57
veľmi pekné..
 
adamac
vzdálené vrcholky hor adamac 2016-05-31 22:23:16
zaujímavé miesto i pekné foto..
 
adamac
aj budúci chlieb.. adamac 2016-05-31 19:11:35
Vďaka Mat...
 
adamac
aj budúci chlieb.. adamac 2016-05-31 19:11:09
 
adamac
Purple adamac 2016-05-31 11:49:02
ale mňa tonalitou zaujala..
 
adamac
... DOMKY ... adamac 2016-05-31 11:47:40
veľmi pekné..
 
adamac
V objatí... adamac 2016-05-31 11:45:22
veľmi pekné...
 
adamac
Hlava vetřelce adamac 2016-05-30 21:34:01
parádička..
 
adamac
na filmárskej lúke .. adamac 2016-05-30 21:29:49
vďaka Mat..
 
Stránok 43 z 229
1 2 ... 41 42 43 44 45 ... 228 229