čo tam bude? viacručná žena... vzdialený.. lúče III pri odpočinku cez hory... z Klinu ostrovček zimná náladovka II ženy a kríž
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
strážca doliny.. adamac 2016-06-16 16:19:16
potešilo,vďaka...
 
adamac
strážca doliny.. adamac 2016-06-16 16:18:43
potešilo,ďakujem...
 
adamac
strážca doliny.. adamac 2016-06-16 16:18:14
potešila ma otvorenosť,vďaka za písmenka..K tomuto prevodu prináleží i zrno..Mne to nevadí...Nemusia byť všetky čb prevody na jedno kopyto alebo ?
 
adamac
strážca doliny.. adamac 2016-06-16 16:15:54
to som rád,vďaka Rasťo...
 
adamac
Skalický motív adamac 2016-06-16 04:59:43
asi by si sa mal viac venovať krajinkám,ako portrétu..Idú Ti lepšie..
 
adamac
Hmlovka adamac 2016-06-16 04:49:46
zaujímavé...
 
adamac
čerešničky na šikmej ploche.. adamac 2016-06-15 20:26:02
ale pri tejto úprave Matwey neasistoval..
 
adamac
Párik na púšti adamac 2016-06-15 19:46:11
veľmi pekné svetlo i tonalita,takže super..
 
adamac
o mnohosti svetov adamac 2016-06-15 19:42:36
veľmi zaujímavé ..Je tu vložená fantázia..I tonalita je fajn..Tu sa asi ťažko dá dosiahnuť ostrosť,ako pri iných fotografiách...
 
adamac
explózia adamac 2016-06-15 06:11:46
podarená explózia
 
adamac
... v nezábudkove ... adamac 2016-06-15 06:09:41
super...
 
adamac
Korzicke zakotvenie adamac 2016-06-14 19:19:43
veľmi pekné...
 
adamac
Zasvietilo adamac 2016-06-14 15:22:40
veľmi pekné..žeby TOP....
 
adamac
zvedavé ovečky II.. adamac 2016-06-14 15:20:27
to som rád,že sa Ti páči...A vitaj doma z liečenia...Dúfam,že si niečo pofotil v PN...Dík Mat...
 
adamac
zvedavé ovečky II.. adamac 2016-06-14 15:19:07
však ja som jej ani nič nestihol zobrať a ani nebolo veľa chuti ..Ešte som sa nepreorientoval na veg.stravu ..Dík za pristavenie...
 
adamac
zvedavé ovečky II.. adamac 2016-06-14 15:16:27
Patrik,myslíš vpravo z jej pohľadu? Ale škaredo pozerá vľavo,teda na mňa Dík za pristavenie...
 
adamac
100% Nature ... adamac 2016-06-14 05:51:51
áno,bolo to zaujímavejšie len s fotografovimi rukami..Možno by ešte stál za uváženie pridať ten tretí snímok v čb,ale bez tej bielej veci na zemi...Dík za znázornenie príbehu..
 
adamac
100% Nature ... adamac 2016-06-13 21:58:30
Petr,teraz viem,čo si chcel...Je to svojim spôsobom zaujímavé..Len neviem,či budeš ešte pridávať aj tu inú variantu,kde je pol postavy fotografa? Aby som si vytvoril obraz o fotografovi,ktorí hrá len druhé husle v tomto príbehu..
 
adamac
štipka svetla.. adamac 2016-06-13 19:16:40
viem,že tie kriaky nepridávajú fotu krásu,ale ináč sa to nedalo nafotiť,aby tie postavy neboli príliš blízko okraju...Vďaka za pristavenie..
 
adamac
Zasnená adamac 2016-06-13 18:58:42
asi jeden z najlepších Tvojich záberov...Možno aj foto dňa...
 
Stránok 41 z 229
1 2 ... 39 40 41 42 43 ... 228 229