pri odpočinku cez hory... lúče III ostrovček čo tam bude? misa vzdialený.. viacručná žena... kam kráčaš.. z Klinu
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
pod mrakmi... adamac 2016-06-13 18:53:47
ak by si bola zavčasu ráno v sedle,tak máš možnosť vidieť kamzíky alebo svišťa..Potom už tam je veľa turistov,tak nie..Isto je to pekná oblasť na túru..
 
adamac
pod mrakmi... adamac 2016-06-13 16:10:58
máš pravdu,vtedy býva to svetlo také intenzívnejšie...Aspoň takto to vyzerá..Vďaka Rasťo za pristavenie a hodnotenie..
 
adamac
pod mrakmi... adamac 2016-06-13 16:09:31
ako písal Jožo,medzi Klinom a Bystrým sedlomv Západných Tatrách...Je tam aj Gáborov zadok...Tiež ma tie názvy prvýkrát prekvapili...Asi tu je to : https://mapy.hiking.sk/?y=49.190560&x=19.828570
 
adamac
osamelý adamac 2016-06-13 08:39:00
pekný minimál...Možno by ho dal mimo stred,ale nevadí mi to aj takto..
 
adamac
Kostolový západ adamac 2016-06-13 08:37:09
zaujímavá obloha ...
 
adamac
Mordor adamac 2016-06-13 08:34:43
pekné popredie-skaly...
 
adamac
100% Nature ... adamac 2016-06-13 08:21:31
vtipný moment i názov..Neviem, prečo si fotografa urezal?
 
adamac
...století páry... adamac 2016-06-13 08:18:54
ako keby troška padalo do prava...Ináč fajn..
 
adamac
Kaplnka panny Márie adamac 2016-06-10 19:59:03
Rasťo však časom uvidíš,či to je správna cesta.Veľa zdaru v nej..Aspoň sa od nás digitalizovaných čiastočne odlíšiš... Dík za tip na knihu..
 
adamac
z nadhľadu adamac 2016-06-10 19:42:48
Keďže som tam bol prvýkrát,tak neviem presne kedy tam dali zákaz..O tom zákaze som sa následne dočítal tu:
https://hiking.sk/hk/ga/51809/zakaz_vstupu.html?ref=mapa a v diskusii pod fotkou som sa dozvedel,že je noha čiastočne odhnitá,takže je tam už pri silnom vetre riziko a väčšom počte ľudí na rozhľadni..
 
adamac
z nadhľadu adamac 2016-06-10 15:32:21
Rasťo ja by si nesadol na kraj brala..V bezpečnom priestore mi už tak výška nevadí...Tento rok sa mi podarilo vyjsť na rozhľadňu Veľká homoľa..Keď troška zafúkalo,tak rozhľadňa sa začala mierne kývať..Už mi viac nebolo treba a už som pálil dole..Ani zastrúhaný vlas by mi nevošiel do z....Tak mi stísklo z...od strachu..Až potom som si dole všimol,že na rozhľadňu sa nedoporučuje vystupovať..Tak mi treba,keď si nevšímam tabuľky..
 
adamac
Halóó adamac 2016-06-10 15:08:55
Veľmi dobrý výraz zachytený ...Žeby : Deti poďte spiatky..Zahráme sa s fotografom ..
 
adamac
Tři kamarádi adamac 2016-06-10 15:02:34
super...Veľmi pekné zložené...
 
adamac
Zo života ovce adamac 2016-06-10 15:00:44
myslím si ,že si to zvládol veľmi dobre...Zachytil si dobrú pózu ovečky...Zvedavé ovečky sa ľahko nefotia...Pri tomto fotení ovečiek www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/555305/zvedava/?s=photos som si musel chrániť foťák rukou ,lebo mi ho chcela ovečka okoštovať...
 
adamac
Kaplnka panny Márie adamac 2016-06-10 14:49:06
tieto budovy v skanzene sú dobré objekty na foto..Počko Ti neprialo,ale dobre si sa s tým vysporiadal..Obdivujem Ťa ,že sa vraciaš k staršej mašinkám a skúšaš,čo to dá..
 
adamac
slimák,slimák.. adamac 2016-06-10 14:41:40
možno už v ten deň,ako bol tento vrchol pre neho zaujímavý Bolo po daždi a vrchol bol už blízko Tieto slimáky s domčekami idú asi pomalšie,však si nesú svoj dom..Ale tie slimáky plzáky nie sú až také pomalé,ako sa všeobecne hovorí..Keď ich zbierame v záhrade a vyzbierame,tak sa tam o nejaký čas opäť nejaký dolezie a tá vzdialenosť nie je malá,ktorú musel prejsť.. Vďaka Rasťo za pristavenie...
 
adamac
slimák,slimák.. adamac 2016-06-10 05:26:17
a ešte v štvorcovom formáte ...
 
adamac
* adamac 2016-06-09 14:40:14
pekné...
 
adamac
štipka svetla.. adamac 2016-06-09 14:22:37
za tých svetelných podmienok by to bolo bez ľudí nudné foto...Aspoň takto ma to oslovilo,tak som to to rýchlo cvakol......Som rád ak aj Teba a iných..Dík Rasťo za pristavenie a hodnotenie..
 
adamac
zvedavá... adamac 2016-06-09 05:14:43
ďakujem Petr...
 
Stránok 42 z 229
1 2 ... 40 41 42 43 44 ... 228 229