ostrovček lúče III viacručná žena... vzdialený.. ženy a kríž zimná náladovka II z Klinu pri odpočinku misa čo tam bude?
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Budmerický kaštieľ adamac 2016-05-12 18:20:22
stavby niekedy lepšie vyznejú v čb ...Ďakujem..
 
adamac
Budmerický kaštieľ adamac 2016-05-12 18:19:16
ďakujem Walde
 
adamac
Za siedmimi horami adamac 2016-05-11 14:25:45
veľmi pekné miesto s fajnou kompozíciou , vyšperkovaná dlhočasovkou..Len s tým ĽHR si sa mohol ešte trošku viac pohrať... Možno tie orezy by pomohli,ako Ti radili..Skúsil som na tomto menšom formáte ztmaviť ten problematický roh a zbytok troška osvetliť a výsledok je dole..Asi Ťa nezaujme,pretože už je viac žltý,ako by mohol..
 
adamac
Mezi dešti adamac 2016-05-11 14:15:42
to je paráda..Pre mňa TOP dňa..
 
adamac
Skagsaden. adamac 2016-05-11 14:04:53
super popredie..
 
adamac
ešte kvitnú.. adamac 2016-05-11 13:27:06
a môžeš napísať prečo ?
 
adamac
ešte kvitnú.. adamac 2016-05-11 05:34:36
trošku vzdialenejší záber na porovnanie..
 
adamac
na paši.. adamac 2016-05-09 21:50:52
ja tiež..Máš to fajné...
 
adamac
večerná adamac 2016-05-09 18:34:35
to je OK..nič sa nestalo...
 
adamac
orosený adamac 2016-05-09 18:28:14
veľmi pekné..
 
adamac
večerná adamac 2016-05-09 14:27:04
veľmi pekné svetlo,kompo,tonalita i foto..
 
adamac
na paši.. adamac 2016-05-09 14:12:09
možno niekedy skúsim aj v čb...Dík..
 
adamac
na paši.. adamac 2016-05-09 14:11:35
ja tiež...aj koníky
 
adamac
na paši.. adamac 2016-05-09 14:11:08
ešte som nevidel súľovské ovečky s bačom..Sú dosť plaché a väčšinou predo mnou utekajú..
Ak som ich chcel zachytiť ako celok,tak som musel fotiť z väčšej vzdialenosti..Jedine by som musel prizoomovať a potom spojiť do panorámy alebo zachytiť len časť..Mne sa to takto pozdávalo aj s tým kríkom vľavo..Svetla je pomenej...Ak by bolo viac svetla,tak by zas nebola hmla-nízka oblačnosť ..Tak si vyber Dušan skús sa prihlásiť na ich družstve,že chceš pásť ich ovečky,aby mali fotografi zaujímavejšie fotky s bačom A možno potom nebudú aj tak plaché..Včera som nafotil ovečky pri Omšení a tie neboli také plaché ako tieto súľovské..
 
adamac
Dražovský západ adamac 2016-05-07 19:20:19
ten červený nádych filtra záberu pomohol...Veľmi pekné..
 
adamac
Uličky vo štvorcoch adamac 2016-05-07 13:49:17
čo máš s mobilom?
 
adamac
královská jazda III. adamac 2016-05-06 21:10:19
asi z toho dôvodu sa pohonič usmieva,že si zo svojimi koníkmi vychutná fotografa... Veľmi pekný prevod..
 
adamac
za konármi.. adamac 2016-05-06 20:43:17
tie konáre ma priviedli na myšlienku dať tomu troška ponurú atmošku..Len hmla chýbala,aby to bolo ako v Anglicku..Dík ..
 
adamac
za konármi.. adamac 2016-05-06 20:40:54
a to zámok nie je biely Ja by si vyčistil okuliare,aby si ho nemusel hľadať lupou Dík Mat..
 
adamac
za konármi.. adamac 2016-05-06 20:38:48
Walde v popise som uviedol link,kde sú aj návštevné hodiny...Takže ten nezmyselný asi zrušili..Už by Ťa asi odtiaľ nevyháňali..Dík ..
 
Stránok 47 z 229
1 2 ... 45 46 47 48 49 ... 228 229