cez hory... misa ostrovček z Klinu lúče III vzdialený.. zimná náladovka II ženy a kríž viacručná žena... kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
už aj ja... adamac 2016-04-20 21:21:24
za kostol už nevyšlo plátno ,takže nie je ani tieň...
 
adamac
už aj ja... adamac 2016-04-20 15:13:14
aj mne prišla asi najvhodnejšia..Dík ..
 
adamac
už aj ja... adamac 2016-04-20 15:12:15
Vďaka...
 
adamac
už aj ja... adamac 2016-04-20 15:11:51
asi áno..Ešte sa musím priučiť zlepšiť prácu do detailov.. Dík za pristavenie a hodnotenie..
 
adamac
Zelený Príbeh adamac 2016-04-20 09:30:11
veľmi pekné..
 
adamac
... mlynárik na bleduli ... adamac 2016-04-20 08:27:44
paráda..
 
adamac
v posledných lúčoch... adamac 2016-04-19 19:04:09
isto by sa asi dalo lepšie farebne upraviť..Ja som sťahoval hlavne modrú z tieňoch a asi to ovplyvnilo aj okolie..Dík za pristavenie..
 
adamac
Za našou dedinou V... adamac 2016-04-19 06:49:46
veľmi pekné miesto i foto...
 
adamac
arachno adamac 2016-04-18 20:42:29
stretnúť také čudo,tak neviem akú rýchlosť by som nabral.. Foto super..
 
adamac
Riding among the stars II adamac 2016-04-16 20:48:23
veľmi pekné..Ja by sa asi zbavil tej ryhy v ľavom hornom rohu orezom do štvorca alebo klonovaním..
 
adamac
Jarná klasika :) adamac 2016-04-16 20:44:19
veľmi pekné,jemné podanie..
 
adamac
... letné posedenie adamac 2016-04-16 20:40:35
krása..Jedná z Tvojich najlepších motýľoviek..
 
adamac
Hriňová adamac 2016-04-15 15:16:22
paráda...Krásne miesto ...Asi to bude fotené pri zapadajúcom slnku..?
 
adamac
mlžné Andy adamac 2016-04-15 06:28:21
má to hĺbku i atmošku...Veľmi pekné..
 
adamac
skialpinista . . adamac 2016-04-14 09:55:15
veľmi pekné...Tieto zimné pohľady v Záp.Tatrách sú krásne..
 
adamac
Jar na Morave adamac 2016-04-14 09:52:54
veľmi pekné..
 
adamac
Dievča adamac 2016-04-14 09:51:57
veľmi pekné i prevod..
 
adamac
Nižná Bystrá.. adamac 2016-04-14 09:45:30
počas hodiny na vrchole sa mi podarilo len dva kráť cvaknúť mierne odhalenie hrebeňa ..Oblačnosť sa tak rýchlo presúvala,že keby nemal stále zapnutý foťák,tak ani to by nestihol..To odhalenie trvalo tak 1-3 sek a nedalo sa vedieť,či to bude lepšie..Takže dlhočasovka v tých podmienkach by bola pravdepodobne neúspešná..
 
adamac
Lesnícke sedlo adamac 2016-04-13 20:46:06
po rozkliku veľmi pekný pohľad..Páči sa jemná tonalita i svetlo..
 
adamac
Podzimní jezírko adamac 2016-04-13 20:39:52
krásne miesto i pekná jesenná nálada..
 
Stránok 51 z 229
1 2 ... 49 50 51 52 53 ... 228 229