misa pri odpočinku čo tam bude? vzdialený.. kam kráčaš.. zimná náladovka II lúče III ostrovček z Klinu viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
plachty sú napnuté.. adamac 2016-04-07 05:43:39
mal som dilemu,ktorý formát dať na kritiku.Tak na porovnanie pripájam klasický formát..
 
adamac
-♠- adamac 2016-04-06 21:23:55
krása..
 
adamac
Let's End This adamac 2016-04-06 20:09:33
tie Tvoje úpravy sú špecifické a veľmi zaujímavé...Takže ani neviem,či je to reál alebo koláž? Super...
 
adamac
Kostolík adamac 2016-04-06 19:27:30
čb prevod nič neubral na atmoške záberu...Ako na predchádzajúcich záberoch z tohoto miesta a aj na tomto by to bolo pre mňa lepšie bez oblohy..Súhlasím s tými,čo o tom písali v predchádzajúcich komentoch..Môžeš skúsiť rôzne orezy..Ja som skúsil na rýchlo dva..Možno sa Ti tie moje nebudú pozdávať..
 
adamac
Večerné volanie adamac 2016-04-06 06:24:37
veľmi pekné..
 
adamac
V lese adamac 2016-04-06 06:08:29
pekné makro...
 
adamac
... šumivé mihnutie rána ... adamac 2016-04-06 06:07:51
veľmi pekná tonalita..Asi to bude adept na TOP..
 
adamac
sneží.. adamac 2016-04-06 06:01:19
minulý rok pred veľkou nocou tiež riadne nasnežilo a bolo to začiatkom apríla..Dúfam,že som nikomu nespôsobil šok..
 
adamac
sneží.. adamac 2016-04-06 05:59:14
S kvetinkami máš úplnú pravdu..Mne posledné týždne tiež nevychádzali fotenia..Hoci hlásili pekne,tak bol opak..
 
adamac
poselství bohů ... adamac 2016-04-06 05:54:59
keď som bol veľmi mladý,tak som rád čítal jeho knihy..
 
adamac
Keď  padá súmrak... adamac 2016-04-05 14:58:07
veľmi pekné..
 
adamac
Línie južnej moravy VIII adamac 2016-04-05 14:52:16
veľmi pekné..
 
adamac
Malofatranský hrebeň adamac 2016-04-05 14:51:08
akoby ich jedná mater mala Len Tvoj záber sa mi zdá o málinko podexponovaný,ako mal Tomáš..
 
adamac
Známy pohľad od susedov II adamac 2016-04-05 14:46:31
pekné miesto ..Bol by som zvedavý na ČB prevod ,lebo má to atmošku na tento prevod..
 
adamac
Šafrán adamac 2016-04-05 14:39:25
Pekné makro..Mne by sa to páčilo aj trošku viac podexponované..Asi takto,ak môžem..
 
adamac
sneží.. adamac 2016-04-05 14:32:08
ďakujem..
 
adamac
sneží.. adamac 2016-04-05 14:31:49
je to miesto,kde sa ťažko niečo vymýšľalo s kompozíciu,ale tá idyla rozhodla..
 
adamac
sneží.. adamac 2016-04-05 14:30:30
Patrik,musíme tu udržať nejakú rovnováhu voči makro kvetinkám..
 
adamac
michaela adamac 2016-04-01 19:20:45
Má krásne oči,ten zasnený pohľad nemá chybu...Už dnes má veľa pozretí a čo zajtra,keď bude fotom dňa..
 
adamac
Poézia ticha adamac 2016-04-01 19:07:00
Rozmýšľam,či je to Tvoj autoportrét..Lenže Ty máš asi viac vlasov.. ? Veľmi pekná práca..,
 
Stránok 53 z 229
1 2 ... 51 52 53 54 55 ... 228 229