cez hory... misa čo tam bude? ostrovček lúče III ženy a kríž vzdialený.. zimná náladovka II pri odpočinku kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
pohľady adamac 2016-02-18 18:45:04
pekne si to urobila..
 
adamac
cestou necestou... adamac 2016-02-18 18:43:29
páči sa mi ako Ti cestička vstupuje do záberu.Pekne si ju zakomponoval...Píšeš,že si rozmýšľal o kontrastnejšej úprave..Možno by bola biela bodla,čiernej je dosť..Len odkiaľ tu bielu zobrať ,keď Ti nenasnežilo
 
adamac
zimná.. adamac 2016-02-18 18:20:59
Ďakujem Robo,som rád že Ťa zaujala..
 
adamac
zimná.. adamac 2016-02-18 18:20:06
Ďakujem..
 
adamac
zimná.. adamac 2016-02-18 18:19:47
Ďakujem Spoky..
 
adamac
východ pri mlyne 3 adamac 2016-02-18 06:29:27
pre mňa by bola lepšia bez tej vysokej vrbiny vľavo..Takto to je slížik a zbavil by si sa toho chraštia vľavom dolnom rohu..Skús si retušnúť ten malinký pásik nad strechou mlyna..
 
adamac
Jeden tréner .. adamac 2016-02-17 20:14:53
aj tu si vychytal dobrý výraz,aj keď na toho chlapca nemá..
 
adamac
Janka v krajine zázrakov adamac 2016-02-17 19:56:41
a tak som rozmýšľal tam ísť a nakoniec som ostal doma.. Viac som veril zahraničným predpovediam počasia ,ako SHMU..
 
adamac
Janka v krajine zázrakov adamac 2016-02-17 19:46:00
to je z poslednej nedele? Pekná atmoška i foto..
 
adamac
Zima v Lapszanke adamac 2016-02-17 19:37:56
veľmi pekné foto..V jemnej úprave i tonalite..
 
adamac
Black Valley adamac 2016-02-17 19:36:06
pekné...
 
adamac
na Stenach.. adamac 2016-02-17 19:33:07
to bol ešte vetrík Aj viditeľnosť na Chlebe bola mizivá..Viď foto dole ..Fotený asi hodinku pred záberom na kritike..
 
adamac
UFO adamac 2016-02-17 12:59:28
ak by tam bolo miesto-možné,tak skúsiť na fotiť celé UFO a prísť za lepších podmienok..Vtáky sú plus..
Spoky , prečo si vymazal svoju hádanku...? Ani si nedal odpoveď na môj TIP...!!!
 
adamac
staré známe miesto adamac 2016-02-16 17:12:21
ja by skúsil i takéto kompo..
 
adamac
...a matwey-ho nemáte? adamac 2016-02-16 17:10:22
ja som skúsil to čb,ako píše jugin a takto to vyšlo...
 
adamac
Deliaca čiara. adamac 2016-02-16 17:01:01
má to príbeh..
 
adamac
Pri východe adamac 2016-02-16 16:58:16
chápem,že nie vždy sa dá..Čistenie od náletových drevín alebo odrezanie konára nepovažujem za ničenie prírody..To je veľmi a veľmi ďaleko od toho ,čo robia iný pre zisk z ťažby dreva a iných činnosti...
 
adamac
Pri východe adamac 2016-02-16 16:54:16
čo by sme neurobili pre čistejšie foto..
 
adamac
V zajatí vody adamac 2016-02-16 16:40:29
zaujímavé...
 
adamac
Pri východe adamac 2016-02-16 13:40:11
Dúfam,že Ti nebude vadiť,že sa veľa nevyjadrím k záberu .Tento mlyn v Tomášikove chodíte fotiť viacerí fotografi aj viac krát do roka..Na niektorých záberoch pozorujem ,že pohľad rušia konáre alebo náletové dreviny..Nenapadlo Vás,že by ste občas zobrali malú pílku alebo sekerku a odstránili by ste tieto konáre alebo dreviny z miest odkiaľ najviac fotíte..Prospelo by to krajšiemu pohľadu alebo čistejšej kompozícii....Ja to robím pri nádrži, odkiaľ mám viac fotiek v galérii.Keby som to nerobil,tak by som sa k niektorým záberom ani nedostal,alebo by tam prekážali takéto veci,aké máš pri spodnom okraji záberu..Najradšej to robím v zime,keď je zamrznutá voda,lebo v tedy sa najlepšie k tomu dostanem..
Príjemná zimná atmosféra ide zo záberu..
 
Stránok 59 z 229
1 2 ... 57 58 59 60 61 ... 228 229