čo tam bude? lúče III misa kam kráčaš.. cez hory... z Klinu pri odpočinku ostrovček vzdialený.. ženy a kríž
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
zimný pohľad.. adamac 2016-01-08 14:56:28
ďakujem..
 
adamac
Spišské krásy adamac 2016-01-08 14:44:33
pridávam sa k Tvojmu návrhu..Je to tak čistejšie..Pekný pohľad na Tatry i hrad..
 
adamac
Mostar adamac 2016-01-08 14:41:44
príjemné foto..
 
adamac
Bratranci adamac 2016-01-07 20:30:06
melancholické,ale pekné..
 
adamac
... adamac 2016-01-07 20:25:38
zaujímavé a veľmi pekné..
 
adamac
DOTYKY  DUŠE adamac 2016-01-07 13:46:35
lúče pekne režú les..Super...Možno by len privítal troška väčší formát,aby sa to dalo viac vychutnať..
 
adamac
Karpatské more adamac 2016-01-07 13:32:07
veľmi pekné svetlo,inverzia i záber..Rozmýšľam nahlas,že aké by to bolo,keby si bol dostal fotografa aspoň čiastočne nad zadný horizont..To neznamená,že by mi takto vadil
 
adamac
Vermilion Lake II adamac 2016-01-07 13:18:17
tak takéto dokumentačne zábery by chcel mať vo svojom archíve..Tá dúha to ešte oživila..Pekné..
 
adamac
... vo farebnom svete adamac 2016-01-07 13:16:02
veľmi pekná tonalita i jemnosť..
 
adamac
Vlčia svorka adamac 2016-01-06 19:42:06
super..
 
adamac
pred rokom.. adamac 2016-01-06 19:40:45
ďakujem..
 
adamac
pred rokom.. adamac 2016-01-06 19:38:36
aj mne,ale nie vždy.. .Dík..
 
adamac
pred rokom.. adamac 2016-01-06 19:37:54
neviem či bude lepšie,ale sneh ešte bude a možno niekomu pôjde aj na nervy.. Tým nemyslím našich cestároch.. Isto by sa našli aj v Tvojom archíve zimné skvosty pre budúcnosť,ak by ho fakt nebolo ..Dík..
 
adamac
pred rokom.. adamac 2016-01-06 19:31:08
ja verím,že na horách ešte bude aj viac,ale neviem ako dlho vydrží ..Na tomto zábere ešte nebolo veľa snehu..Bola to prvá väčšia nádielka tej zimy,ktorá napadla deň alebo dva dni pred záberom..
 
adamac
pred rokom.. adamac 2016-01-06 19:28:47
dík Peter za zastavenia..
 
adamac
Zimo-Jesen adamac 2016-01-06 19:27:02
ja môžem modrú farbu v rôznych odtieňoch..Ten nasvietený vrchol tam dominuje a ten nie je modrý....
 
adamac
symbol... adamac 2016-01-06 19:19:58
mne sa tento pohľad páči..Možno nemá také svetlo,ako predošlý pohľad odtiaľto..Tento má sýtejšie farby..
 
adamac
Trojkráľove svetlo rána adamac 2016-01-06 19:15:48
dnes na Kysuckých horách takýto pohľad nehrozil ..Bolo pod mrakom...Foto super..
 
adamac
Zlatistý závoj adamac 2016-01-05 21:22:57
ja som Ťa nekritizoval,ale len pýtal na to svetlo ..Pri tej fotke bolo len pridanie čierneho bodu do mínusu..Troška som dal aj expozíciu do mínusu a troška zvýšil kontrast..Boli to len minimálne úpravy,lebo aj u mňa je postproces na slabej úrovni a to robím len v Zoneri..
 
adamac
Zlatistý závoj adamac 2016-01-05 18:50:02
mne sa aj táto páči..Aj keď je tu menej zaujímavej-modrej oblohy..Asi veľa ľudí by tu vedelo úpravou zmeniť tie nedostatky,ktoré opisuješ.. Ja som sa len troška pokúsil o malé úpravy na prvej fotke a pri druhej som pridal filter...Dúfam,že Ti to nebude vadiť ...Viď dole..
 
Stránok 68 z 229
1 2 ... 66 67 68 69 70 ... 228 229