pri odpočinku kam kráčaš.. čo tam bude? ostrovček vzdialený.. z Klinu lúče III misa cez hory... viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
...hľadiac na svet veľkými očami adamac 2015-12-01 06:57:30
super..
 
adamac
za rána adamac 2015-11-30 10:33:58
super..
 
adamac
dedinka v údolí adamac 2015-11-29 13:39:51
pekný pohľad..
 
adamac
Volavka černohlavá adamac 2015-11-29 13:25:47
super moment i foto..
 
adamac
Brieždenie adamac 2015-11-29 13:24:05
pekné svetlo i foto..
 
adamac
chodníček.. adamac 2015-11-29 13:17:55
Ráno sa nechceli vôbec meniť podmienky..Nič sa nechcelo odhaliť...Bolo to v oblačnosti..Až od Gáborovho sedla sa to menilo neustále a veľmi rýchlo..
 
adamac
Dvojitú prosím adamac 2015-11-29 13:14:08
veľmi pekný moment si zachytil..
 
adamac
chodníček.. adamac 2015-11-29 08:05:07
25 sekúnd pred týmto záberom bolo úplne inak..Viď dole...
 
adamac
Choc v zlatom kupeli adamac 2015-11-29 07:03:28
niekedy oblačnosť klame..
 
adamac
Jeseň na Váhu adamac 2015-11-29 06:59:22
pekná ranná atmoška..
 
adamac
Nefernefruaton Nefertiti adamac 2015-11-28 19:44:05
to je operovaný kolenný kĺb?
 
adamac
na opustenom ostrove ... II adamac 2015-11-28 19:32:54
veľmi pekné...
 
adamac
Platanguľka adamac 2015-11-27 17:03:07
myslím si,že je to Tvoja najlepšia fotka z posledných záberov..Pre mňa by bola ešte lepšia,keby to bolo bez pravej svetlej strany..formát 16:9...Aj keď fotíš do panoramatického formátu,tak sa dá potom urobiť orez,ak je na bočnej strane zbytočný priestor.Len zmeníš formát..
 
adamac
Ráno II. adamac 2015-11-27 16:52:52
niekedy stačí aj orez na zmenu fotky .Ja tiež viem dosť málo z úpravy fotiek..Robím len jednoduchšie úpravy v Zoneri..Sú tu maniaci,čo v Photoshope urobia z obyčajnej fotky super fotku..
Máme sa čo učiť...
 
adamac
Gotický kostol Všetkých svätých adamac 2015-11-27 16:22:47
veľmi pekné svetlo,ktoré sa pekne láme...Veľmi pekné foto...
 
adamac
Heartwarming adamac 2015-11-27 16:21:15
krásna žena,krásny úsmev ,ako aj príjemná tonalita v PP..Veľmi pekné foto..
 
adamac
zmráka sa.. adamac 2015-11-26 20:40:24
dík..
 
adamac
Ráno II. adamac 2015-11-26 19:51:45
ja viem,že fotograf ma iný pohľad,lebo je na mieste záberu..Mne nejak to zábradlie,budova za ním i ten stĺpik do hora nejak nerezali..Bez toho sa mi zdal ten záber čistejší..Ale je pravda,že už by nebolo to svetlo,ako aj kontrast..
 
adamac
Hrad Beckov adamac 2015-11-26 19:20:54
super atmoška..
 
adamac
Beneath a Phrygian Sky adamac 2015-11-26 16:24:40
Mat,vtipná myšlienka a veľmi kvalitné spracovanie..
 
Stránok 73 z 229
1 2 ... 71 72 73 74 75 ... 228 229