| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | Stránku ešte nemám |
O mne
| Niečo o mne: | |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: | |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Aďo |
|---|---|
| Priezvisko: | T. |
| Mesto: | |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | |
| Členom ePhota od: | 27. 03. 2013 |
| Posledná aktivita: | 2026-05-19 16:21:58 |
| Status: | offline |
Kontakt
|
Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Sony Cyber-shot DSC-RX100 Fujifilm X-M1 Panasonic Lumix DMC-TZ7 |
|---|---|
| Moje objektívy: | žiadne objektívy |
| Príslušenstvo: |













RSS
Možno už niekoho táto séria nudí,ale snažím sa dávať zábery z viacerých častí SVK..Hoci je tam najviac Súľov,ale aj tam je to z viacerých fotení..Dík za zastavenie..
Aspoň som ešte zachytil posledné lúče v Štefanovej,lebo o chvíľku sa slnko schováva za Stoh a dole už nesvieti..Tam to je o dosť skôr,ako na okolí..Aspoň som nafotil pár záberov zdola..
Viď : www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/531277/jesen-xvi/?s=photos
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/528027/sulovske-skaly/?s=photos
a objavil som to miesto,odkiaľ je tento záber..