vzdialený.. cez hory... z Klinu kam kráčaš.. misa ženy a kríž čo tam bude? pri odpočinku viacručná žena... lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
cestou z čakárne... adamac 2015-11-20 20:59:10
fajná atmoška...I cestu si pekne zakomponoval..
 
adamac
taká zvláštna jeseň...IIII adamac 2015-11-20 13:50:29
páči sa mi tento podhľad na rodnú zem-brázdu..
 
adamac
Rozbúrené more ... III adamac 2015-11-20 13:47:55
fajné sa Ti tam plazí to more..
 
adamac
pod hviezdami adamac 2015-11-20 13:46:18
veľmi pekná práca..
 
adamac
jeseň XX adamac 2015-11-20 13:43:16
V tejto mojej najdlhšej sérii som chcel vyzdvihnúť paletu farieb tejto krásnej jesene..
Možno už niekoho táto séria nudí,ale snažím sa dávať zábery z viacerých častí SVK..Hoci je tam najviac Súľov,ale aj tam je to z viacerých fotení..Dík za zastavenie..
 
adamac
jeseň XX adamac 2015-11-20 13:40:05
Máš pravdu Rasťo,že v lete by si ich tam prehliadol
 
adamac
Devín adamac 2015-11-20 13:37:56
mne ani nešlo o to popredie,ale zdalo sa mi,že máš oblohu a popredie skoro na polku..Tak som ti navrhol orez 16:9,čim sa zmenila tá stredová kompozícia..V jednom som dal viac oblohy a v druhom viac popredia..
 
adamac
Gotický kostol Všetkých svätých adamac 2015-11-19 16:53:13
dnes sa mi táto viac páči svetelne ,ako včerajšia..Spájanie viacerých expozícii není koláž,ako píšeš na včerajšej fotke..
 
adamac
Propaganda adamac 2015-11-19 16:48:12
zlatý slávik alebo havran..
 
adamac
Takakkaw Falls adamac 2015-11-19 16:45:14
pekná scenéria i kompo..
 
adamac
Devín adamac 2015-11-19 16:44:01
fajné svetlo i pohľad..Možno by skúsil inú kompozíciu-orez.Ak sa neurazíš ,tak som skúsil nejaké možnosti dole..
 
adamac
Lovec slnečných lúčov adamac 2015-11-19 16:39:58
Parádne svetlo ,atmosféra i foto..
 
adamac
snívanie o svetle adamac 2015-11-18 18:17:36
krásna práca,ktorá zaujala i jemnou tonalitou..
 
adamac
Stoh adamac 2015-11-18 15:07:09
už na polceste do Štefanovej som videl,že sa vyjasňuje,ale už sa mi nechcelo vraciať späť..
Aspoň som ešte zachytil posledné lúče v Štefanovej,lebo o chvíľku sa slnko schováva za Stoh a dole už nesvieti..Tam to je o dosť skôr,ako na okolí..Aspoň som nafotil pár záberov zdola..
Viď : www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/531277/jesen-xvi/?s=photos
 
adamac
jeseň XVI adamac 2015-11-18 14:45:34
chcel som aspoň trošku vykresliť oblaky a keďže som mal pred tým nasadený ND 64,tak som ho nechal..Ale svetelnosť sa veľmi rýchlo menila,tak som musel dať vyššie ISO,aby som ten čas udržal v rukách..Nečakal som,že už pri takom ISO bude problém so šumom..Dík za zastavenie..
 
adamac
Stoh adamac 2015-11-18 06:17:30
bol som,ale na Osnici..Dlho som čakal,či sa odhalí V.Rozsutec z oblačnosti a nakoniec som to vzdal ..
 
adamac
Stoh adamac 2015-11-17 21:19:35
to je foto z tejto poslednej soboty?
 
adamac
jeseň XIV adamac 2015-11-17 20:03:58
možno to bolo o šťastí ,Myslím si,že ak budeš dôslednejšie prezerať vyhliadky,tak sa dopátraš aj k tomuto miestu..Veľa šťastia pri hľadaní..
 
adamac
jeseň XIV adamac 2015-11-17 17:56:52
Není to tajomstvo,ale neliezol som na veže..Hľadal som toto miesto :
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/528027/sulovske-skaly/?s=photos
a objavil som to miesto,odkiaľ je tento záber..
 
adamac
Po sezone adamac 2015-11-17 17:23:41
aj so starou plechovou búdou sa dá urobiť pekná fotka....
 
Stránok 75 z 229
1 2 ... 73 74 75 76 77 ... 228 229