vzdialený.. cez hory... z Klinu kam kráčaš.. misa ženy a kríž čo tam bude? pri odpočinku viacručná žena... lúče III
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
NA FARME 2 adamac 2015-11-14 18:58:14
pani kolegyňka ja viem,aký je Váš jazýčok ..Mal som v detstve možnosť to poznať..
 
adamac
NA FARME 2 adamac 2015-11-13 21:03:27
I keď mala troška obavy z jazyka kravičky,tak to statočne zvládla..
 
adamac
cestou poslednou adamac 2015-11-13 19:16:44
tá kontrastnejšia sa mi viac páči..Ak ju pridáš alebo dáš farebnú verziu,tak skús vyklonovať ten konárik v pravom dolnom rohu
 
adamac
* adamac 2015-11-13 18:59:21
pekné svetlo...
 
adamac
asi niekde horelo... II. adamac 2015-11-13 18:47:45
super obloha a dlhý čas urobili peknú podíva-nú pre nás..
 
adamac
Západ slnka na Považí adamac 2015-11-13 18:37:45
ťažká scéna na panorámu...Palec hore...
 
adamac
jeseň XIV adamac 2015-11-13 16:35:07
o tom rozhodujete Vy... Vďaka za názor..
 
adamac
Svetlo na konci tunela adamac 2015-11-13 16:23:01
musel to byť super zážitok sa tadiaľ prechádzať..
 
adamac
jeseň XIV adamac 2015-11-13 16:01:49
širšie bolo tu: www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/529701/jesen-viii/?s=photos
Vľavo boli už kríky,čo sa mi nepáčili do kompozície..
 
adamac
in da džangl adamac 2015-11-12 21:59:19
tá prvá zľava sa mi páči..
 
adamac
jeseň XIII adamac 2015-11-12 21:43:17
už mi nič neostáva len ten foťák vyhodiť..
 
adamac
jeseň XIII adamac 2015-11-12 21:41:25
musím ten číp prejsť vizírom,aby to bolo lepšie..Vďaka za upozornenie..
 
adamac
jeseň XIII adamac 2015-11-12 21:40:10
 
adamac
noha adamac 2015-11-12 21:39:12
táto fotka ma troška zmiatla..Ja som si najprv myslel,že je to nejaké atypické schodište.. Takže je dobrá..
 
adamac
V krajine morských vtákov I. adamac 2015-11-12 18:55:11
nechcel som včera ovplyvňovať hodnotenie,tak sa až dnes pýtam,či je tam obloha vložená z iného záberu?
 
adamac
Nina adamac 2015-11-12 18:48:13
páči sa mi hlavne jemnosť a tonalita..
 
adamac
Pohľady Pieninské adamac 2015-11-12 18:39:33
veľmi pekné..Super podmienky..
 
adamac
koniec leta u Assiniboincov II adamac 2015-11-12 18:26:13
super pohľad i super foto..Tá rozdielna obloha nemá chybu..
 
adamac
jeseň XIII adamac 2015-11-12 15:56:43
Ovečky práveže nechceli moc spolupracovať..Keď som šiel k nim dole,tak sa dosť plašili a utekali..
Dík Patrik..
 
adamac
jeseň XIII adamac 2015-11-12 15:55:01
to som rád.. Dík..
 
Stránok 77 z 229
1 2 ... 75 76 77 78 79 ... 228 229