z Klinu kam kráčaš.. viacručná žena... zimná náladovka II cez hory... ostrovček lúče III pri odpočinku vzdialený.. čo tam bude?
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
na paši adamac 2015-11-07 19:37:21
ja som zapískal a všetky ma ignorovali... Alebo som nezapískal ?
 
adamac
jesenné pohlady... adamac 2015-11-07 19:31:23
škoda,že Ti nezasvietilo na strednú líniu stromov,ale ináč pekný pohľad...
 
adamac
tram adamac 2015-11-07 19:25:53
tonalita prospela záberu..
 
adamac
plamienky čo nepopália adamac 2015-11-07 19:22:08
tie odlesky si mohol skúsiť dať preč...Troška málo oblohy,ale atmosféra pekná...
 
adamac
Jeseň pod Vápečom adamac 2015-11-06 21:28:55
ahoj,
dík za doplňujúce informácie.Možno sa tam niekedy vyberiem..
 
adamac
jeseň VIII adamac 2015-11-06 16:14:04
ďakujem veľmi pekneé..
 
adamac
jeseň VIII adamac 2015-11-06 16:13:33
ďakujem Rasťo...
 
adamac
jeseň VIII adamac 2015-11-06 16:12:52
viď nižšie odpoveď Tiborovi ...Dík za názor.....
 
adamac
jeseň VIII adamac 2015-11-06 16:11:13
bohužiaľ foťák sa tak vysporiadal s tieňmi na skalách..Bolo by vhodné to lokálne upraviť..
Na mojom monitori to až tak hrozne neťahá oči Dík za upozornenie...
 
adamac
Jeseň pod Vápečom adamac 2015-11-06 16:05:29
podľa mojej mapy,ako aj mapy na hikingu ide modrá značka mimo vrcholu Vlčinca..Dík za tip..
 
adamac
Chajdickovo adamac 2015-11-06 15:45:33
super...
 
adamac
keď na sklonku dňa vykukne adamac 2015-11-06 15:41:58
pekné..
 
adamac
Pod Spišskou Magurou adamac 2015-11-04 21:33:26
fajné vrstvy...
 
adamac
Lesnou cestičkou... adamac 2015-11-04 21:29:42
a ja som si myslel,že si to nasvietil čelovkou alebo baterkou ..Dobrá práca...
 
adamac
okem vzduchoplavce adamac 2015-11-04 21:25:09
hlavne,že to pre Vás všetkých dobre dopadlo...Ja by sa asi posr... a nie ešte fotil
 
adamac
jeseň VII adamac 2015-11-04 21:21:04
Ak som dobre počítal,tak štvorec vyhral..
 
adamac
jeseň VII adamac 2015-11-04 21:20:06
mrazík pomohol aj k ďalším farbám...Isto ma štvorec na ephote odporcov
 
adamac
jeseň VII adamac 2015-11-04 21:18:33
Vďaka..To som rád...
 
adamac
jeseň VII adamac 2015-11-04 21:18:03
bolo cca 20 min.pred východom slnka a prízemný mrazík,ale dalo sa to v pohode..
Som rád,že fotky zaujali ...I keď to bol menší experiment...Hlavne s tou kompozíciou..
 
adamac
Tamarka, jeseň a bublinky :-) adamac 2015-11-04 13:15:05
ináč pekné svetlo i tonalita...
 
Stránok 80 z 229
1 2 ... 78 79 80 81 82 ... 228 229