ženy a kríž ostrovček viacručná žena... misa zimná náladovka II vzdialený.. lúče III cez hory... pri odpočinku kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
história a budúcnosť.. adamac 2015-10-15 13:29:06
Bojnický zámok sa dá fotiť z veľa strán..Pred týmto záberom som si všimol mladé dievčatá s dieťaťom,tak som to chcel využiť,aby ten záber troška iný ,ako moje predošle..Len dievčatá sa stále pohybovali,tak mi to nevyšlo až tak podľa mojich predstáv..
 
adamac
história a budúcnosť.. adamac 2015-10-15 13:25:50
nočné zábery som tentokrát nerobil...pekný záber..
 
adamac
Tatranská adamac 2015-10-15 09:34:16
pekné zrkadlenie i prelinajúca sa oblačnosť cez hory..
 
adamac
Nožičky adamac 2015-10-15 09:31:32
má to dušu...
 
adamac
Spomienka na Grónsko III adamac 2015-10-15 09:28:47
pekný kontrast ľadovca a hôr v pozadí..
 
adamac
noc v Pieninách adamac 2015-10-15 09:23:14
páči sa mi kontrast nočného svetla a hmly..
 
adamac
Dobrá úroda adamac 2015-10-15 07:40:34
Gratulujem Mat k fotke dňa,je veľmi pekná..Len si už kúp iné jablká,ktoré rastú so stonku ku kvetu ..
 
adamac
ocóó, nefoť už toľko... adamac 2015-07-23 19:15:45
mám pocit,že na tejto sú pajkovia ostrejší..Však pridaj do komentu predošlú fotku,aby sme mohli hľadať tu chybu..
 
adamac
prebúdzanie VF II adamac 2015-07-23 15:09:37
koncom júna je žltohlavov vo VF veľa...Pri zábere som sa ich snažil zakomponovať do záberu..Len som nevedel,či väčšiu hĺbku ostrosti alebo radšej menšiu..
 
adamac
prebúdzanie VF II adamac 2015-07-23 15:07:14
dík
 
adamac
prebúdzanie VF II adamac 2015-07-23 15:06:55
vďaka...
 
adamac
dotýkať sa hviezd adamac 2015-07-23 15:02:04
je to zaujímavé...
 
adamac
milkyway adamac 2015-07-22 14:05:59
veľmi pekne je to porovnanie s klasickou cestou...
 
adamac
Ahoj tak ja už idem adamac 2015-07-21 16:52:17
alebo ...zober ešte tri veľké a jedno malé pivo....
 
adamac
Maja v ríši guličiek... adamac 2015-07-20 15:39:54
pekne kontrastne...
 
adamac
Ranná meditácia adamac 2015-07-19 22:03:51
tak som pri nej zmeditoval,až som zabudol dať lajk...
 
adamac
... adamac 2015-07-15 21:14:42
krásna modelka,takže i foto...
 
adamac
po lúkach adamac 2015-07-15 15:28:21
filter trocha pozmenil tonalitu,ale dalo by sa ubrať zelenej...
 
adamac
ticho.. adamac 2015-07-14 20:26:48
dík...
 
adamac
ticho.. adamac 2015-07-14 20:26:33
ja som si dal strojček,aby to počul
 
Stránok 84 z 229
1 2 ... 82 83 84 85 86 ... 228 229